Oblíbená restaurace SaSaZu opět potěší festivalové hosty

Milovníci kreativní asijské kuchyně se opět mohou těšit na SaSaZu pop up v rámci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

SaSaZu Thai Papaya Salad

Oblíbená restaurace SaSaZu otevře v rámci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary již počtvrté svou pop up restauraci přímo v centru Karlových Varů. V hotelu Quisisana Palace si tak na své přijdou všichni milovníci moderní asijské fusion kuchyně.

Osobitý rukopis šéfkuchaře Andyho Tana

Výrazný a osobitý rukopis šéfkuchaře Andyho Tana bude i zde poznat u každého pokrmu.  Speciálně připravené menu, které se skládá z největších stálic pražského SaSaZu,  nabídne například populární salát ze zelené papáji Thai Papaya Salad, krevetové rolky Bang Chang Shrimp nebo SaSa Crispy Roll s tuňákem, lososem a omáčkou z černého sezamu.

Hlavní chody a lákadla

Mezi hlavními jídly se objeví Crispy Duck, lahodná kombinace kachny a foie gras, Ga Cari, tedy kuřecí Massaman kari nebo hovězí SaSaZu Filet. S Andyho pomocí se pomoříme do autentických chutí a vůní asijského kontinentu a poznáme nečekané a báječné kombinace, které jeho kuchyně nabízí. V souladu s jeho hlavním cílem tak pomyslně procestujeme opravdovou Asii s jejími neopakovatelnými barevnými a chuťovými kombinace, naservírovanou ve stylu prvotřídní evropské restaurace. A to vše v atmosféře mezinárodního filmového festivalu.

Datum otevření SaSaZu na festivalu

SaSaZu pop up restaurace v Quisisana Palace bude otevřena po celé trvání festivalu, tedy od 29. června do 7. července 2018 vždy od 12:00. Kromě interiéru restaurace budou moci hosté využít i venkovní zahrádku. Rezervace bude možné udělat buď přes pražské telefonní číslo +420 284 097 455 nebo přes online rezervační system SaSaZu.

Sasazu pop up v Karlových Varech jako vždy nabídne návštěvníkům nečekaný a autentický smyslový zážitek, který potěší nejen jejich chuťové pohárky, ale díky kreativnímu designu jednotlivých pokrmů a jejich citlivě vybrané barevné kombinaci přináší také požitek vizuální.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Výkalová kavárna a restaurace s hroby mezi stoly. Pošmáknete si?

Masový rádce. Jak si správně vybrat a neznehodnotit dobré maso? Kdy byste ho neměli omývat vodou a další tipy řezníků