Těžkej Pokondr má další hudební pecku

Máte rádi skupinu Těžkej Pokondr? Pak můžete jásat. Je tu další skladba, která určitě fanoušky nenechá v klidu. MARATON S KŇOUREM je další vlastní verze písně, kterou si můžete celý listopad stáhnout zdarma. Řekneme vám víc.

Chcete slyšet novou verzi písně skupiny Bee Gees „More Than a Woman“v podání Těžkýho pokondra? No problém. Stáhněte si ji zdarma. Jak to?

Skladba bratrů Gibbových More Than a Woman z filmu Horečka sobotní noci (Saturday Night Fever) z roku 1977 se stala písní letošního ročníku akce Movember. Píseň je ke stažení zdarma po celý listopad. Čtěte dál a dozvíte se kde.

V Movembru už podruhé

Duo Těžkej Pokondr (Roman Ondráček a Miloš Pokorný) se již podruhé zapojilo do akce MOVEMBER stejnojmenné charitativní organizace, která jako jediná řeší otázku mužského zdraví v globálním měřítku s jediným cílem, aby muži neumírali příliš mladí. Movember vyzývá muže k tomu, aby si v listopadu nechali narůst knír, pečovali o něj po 30 dní a s jeho pomocí vybrali peníze na podporu zdraví mužů. A to my samozřejmě podporujeme také.:)

 „Movember letos startuje již svou 9. kampaň boje za mužské zdraví v České republice. Problematika rakoviny varlat a prostaty je stále aktuálnější. Díky Movemberu se však podařilo nastartovat širokou veřejnou diskuzi, osvětu a díky tomu zachránit mnoho životů. Čísla jsou však alarmující a muži by neměli podceňovat prevenci. Informace o kampani a registrace jsou dostupné na www.movember.com,“ říká zakladatel Movemberu v ČR Marek Rajman. Těžkej Pokondr letos pro Movember nazpíval píseň MARATON S KŇOUREM, svou verzi s českým textem Romana Ondráčka. A co k tomu řekli sami aktéři? „Po sympatickém ohlasu na klip i song KNÍRA MÁM jsme byli opět požádáni, abychom se po roční pauze znovu stali ambasadory MOVEMBERU pro Českou republiku. I tentokrát nás rádi podpořili kamarádi z řad umělců i sportovců,  „nasadili“ kníry a vyrazili s námi běžet MARATÓN S KŇOUREM. Tímto chceme všem kníračům moc poděkovat, a že je to i bavilo, je na klipu vidět. Díky hoši!“komentují Pokondři.

Píseň je podpořena videoklipem v režii Štěpána FOK Vodrážky a kamerou Martina Douby.

Videoklip ke zhlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=QNQ8T6ae3H8

My už ji máme, co vy?

Autor: red

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Slavné zlodějky. Které celebrity zase kradly?

Celebrity přistiženy při sexu ve třech!

 

FOTO Jakub Frühauf

 

Vydavatelství SUPRAPHON píseň MARATON S KŇOUREM v rámci akce Movember poskytuje posluchačům celý měsíc listopad zdarma na Supraphonline.cz

Odkaz na stažení zde: http://www.supraphonline.cz/album/279972-maraton-s-knourem?trackId=3269813