Zákroky pro parádu: Nejžádanější plastické operace intimních partií

Plastičtí chirurgové jsou nefalšovanými kouzelníky moderní medicíny: mohou například lidem navracet ztracené tváře nebo nahrazovat poleptanou či popálenou kůži. Dokáží čarovat tak, že třeba v důsledku tragédie nějak zohyzděným pacientům znovu svým zásahem vykouzlí ztracené sebevědomí nebo dodají lidskou důstojnost. Jenže zrovna tyhle záslužné činy chirurgické magie moc nevynáší. A tak se řada profesionálů z oboru soustředí na spíše kosmetické a estetické zákroky.

operace

Pokud si ale myslíte, že je to jen stereotyp, plastické operace typu zvětšování poprsí nebo seříznutí nosíku, vzdalujete se skutečnosti. Ty nejvýnosnější a přitom vysoce delikátní zákroky plastické chirurgie se totiž odehrávají o poznání níže. V odlehlejších, byť neméně zajímavých tělesných partiích. K napravování je tam toho – soudě dle zájmu jejich klientů a klientek – více než dost. Takže do čeho říznout?

Skalpelem proti gravitaci

Jedničkou v designových úpravách na spodním podlaží je labioplastika, operace stydkých pysků. Které mohou, v důsledku dědičných vlivů, věku, opakovanou graviditou i setrvalou gravitací nebo prostě jen tím, že už mají hodně najeto, ztratit svou původní elastičnost. Pleskající převislé veřeje brány lásky mohou překážet při sportu. A tak je třeba upravovat, krátit, měnit tvar. Jedna z komplikovanějších variant je jejich augmentace. Tedy jejich objemové zvětšení.

Kde ale vzít materiál pro „nafouknutí výplně“? Klasikou je autogenní přenos, při kterém se recykluje tuková tkáň z podkoží. Můžete to spojit s liposukcí, a mít to za sebou naráz. A když už jsme v tom, můžete přidat (respektive ubrat) i redukci klitoridální kapuce. Kožní řasy, která méně či více kryje poštěváček. Velmi delikátní zákrok, který může ubrat/přidat na vzrušivosti, a snížit spotřebu pracího prášku pro přepírání stále mokrých kalhotek.

Když si poprvé dáte napodruhé

Své „poprvé“ si všichni pamatujeme, a po zbytek života se většinou snažíme dělat to o něco lépe a příjemněji. Je to prostě hluboký zážitek, který většinou necháváme daleko za sebou. Někdy je ale zapotřebí – třeba proto, že si to společnost žádá – repetice. A pro takové situace je tu hymenoplastika. Rekonstrukce poševního vchodu, s důrazem na obnovu panenské blány. Fyzické benefity jsou nulové, psychické přinejmenším pochybné (trauma z toho, že vás znásilnil strýček, obnovená blána nezacelí).

Ale zvláště na východ od Balkánu na zachovaném panenství před sňatkem záleží, a může to být doslova otázka života a smrti. Proto jde o kontroverzní i velmi výnosný intimní zákrok. Specifikem pro labužníky (tedy labužnice) je pak amplifikace bodu-G. Zatímco muži jej často marně hledají i s nakreslenou mapou, plastičtí chirurgové jej dokáží lokalizovat a s pomocí podkožní injekce zvýraznit. Což může znamenat až 4x více orgasmů, anebo orgasmy 4x delší. Dle chuti.

Příprava Kašpárků na velké role

A co pánové? Ti se chirurgických rejdů neúčastní jen tím, že vypisují svým milenkám tučné šeky na zákroky plastické chirurgie. Sami se na vlně nejrůznějších tělesných úprav a vylepšení aktivně podílí. Přece jen, ono to málokdy vypadá tak, jak bychom sami chtěli, aby to vypadalo. Představu toho, že si ho jen tak hodíte přes rameno a půjdete na maškarní bál za benzínovou pumpu, vám tedy může přiblížit operativní zvětšení penisu. V čem je háček? Je to čistě vizuální záležitost.

strach
I s malým Kašpárkem se dá… ale co, hlavně, když to dobře vypadá! (foto: 123RF)

Uměle natáhnout je možné tenhle nástroj spíše o milimetry, s vloženými prvky penilních protéz o centimetry. Ale nikdo vám pak nemůže garantovat, že takový prodloužený kanón uvedete silou vlastní vůle do chodu. Podobně efektní je operace zvětšení obvodu. Penis může po péči chirurgů nabobtnat do čtyřcentimetrového průměru. Není to nic, na čem by se dala založit kariéra v porno-branži, ale na takové to domácí žvýkání… háček je v tom, že udržet symetričnost v letech po zákroku je náročné (a nejspíš si vyžádá další říznutí).

To už je lepší skrotoplastika, tedy funkční zkrácení šourku. Omlazující proces, po němž bude váš utahaný granátník vypadat znovu jako mladý mušketýr. A jestli byste rádi něco skutečně razantního? Vyzkoušejte testikulární implantáty. Pořizují si je ti, kteří o koule v důsledku nějaké zatraceně nepříjemné nehody přišli, tak i ti, kterým stávající tvar a objem přijde jaksi nedokonalý. Obvykle se to řeší silikonovou vložkou nebo tvarovanou výplní.

Pořád ale platí, že poměr cena-výkon tu silně zaostává. Úpravy tohoto rázu takříkajíc nemají na předchozí funkci živočicháře vliv.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Bod G. Kdy nejde nahmatat a jaký tlak je nejlepší. Staňte se mistry mokrých orgasmů

Když se plastika nepovede aneb jak si Němka zhuntovala tělo