Herečka a bývalá youtuberka Gabriela Heclová přijala další výzvu! Objeví se v novém seriálu Vzteklina

Teprve devatenáctiletá zpěvačka, herečka a bývalá youtuberka Gabriela Heclová má před sebou další výzvu. „Role Táni v seriálu Vzteklina je dosud největší, jakou jsem si kdy zahrála,“ přiznává youtuberka. Co všechno jí role dala a o čem seriál bude?

Gabriela Heclová

Devatenáctiletá Gábina se narodila se Praze. Není to žádná holka z lidu. Vystudovala v Praze hereckou konzervatoř. A má za sebou i první angažmá a úspěchy. Už druhým rokem spolupracuje s vydavatelstvím Mad Baker Music, se kterým nyní vytváří originální sólo track. Zahrála si třeba v seriálu Svatby v Benátkách nebo ve filmu Instalatér z Tuchlovic.

Nejtěžší role v životě

Od 10. ledna po následujících deset týdnů ji můžete vidět na obrazovkách České televize. Bude hrát studentku Táňu v novém seriálu Vzteklina. Vypadá to, že herečka má před sebou přelomový rok plný nových profesních výzev.

„Role Táni v seriálu Vzteklina je dosud největší, jakou jsem si kdy zahrála. Její psychologie je dost náročná a dala mi hodně zkušeností. Táňa je podle mě hodně poznamenaná tím, že nemá maminku a vychovává ji pouze starší sestra. Právě proto je velmi samostatná. Je to zároveň holka, u která platí, že co má na srdci, to má na jazyku,“ říká o své roli. Na natáčení seriálu pod taktovkou scenáristy Jana Stehlíka a režiséra Tomáše Bařiny se podle svých slov podílela půl roku.

Další novinky v životě Gábiny

Gabriela Heclová chystá v roce 2018 vedle seriálu Vzteklina také další novinky. Poté, co se loni definitivně rozhodla opustit prostředí YouTube a věnovat se pěvecké a herecké dráze, stihla nazpívat několik cover verzí slavných písní pod záštitou vydavatelství Mad Baker Music (ke zhlédnutí ZDE) a zazpívat si na velkém koncertu Jamese Newtona Howarda v Praze. Na začátku roku chystá také vydání vlastní skladby a videoklipu. „Věřím, že rok 2018 bude přelomový. Pracuji čím dál více na vlastní tvorbě
a těším se, že se opět posunu. Nově jsem také začala moderovat pořad na televizi Óčko, což mě rovněž moc těší,“ 
tvrdí Gabriela Heclová.

Původně to měl být horor

O čem bude seriál Vzteklina? Odehrává se v prostředí Šumavy, jejíž příroda a historický kontext v něm zaujímají stěžejní roli. Tvůrci původně seriál psali jako horor, ve výsledku se ale proměnil v netradiční krimi sérii.

Jakkoli je Česká republika vztekliny prostá země, objevují se náhle poblíž jedné z šumavských vesnic nakažená zvířata a hlavní postava tohoto kriminálního thrilleru, třicátník, virolog Pavel Rogl, má za úkol zmapovat situaci, dohlédnout na vakcinaci a nalézt příčinu nákazy. Je také pověřen vypracováním odborného posudku pro tým kriminalistů, kteří vyšetřují záhadnou dvojnásobnou vraždu. Nelze totiž vyloučit, že vražedné běsnění má spojitost s nákazou. Je vrahem člověk, nebo uprchlá velká šelma?

Tak uvidíme, jestli to bude stát za to!

Autor: red

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Herecké obsazení doplňuje Han Solo Movie i Avengers. Strážci vesmíru, XXX 2 a Logan pro vás mají nové ukázky

Herečtí padouši – které hvězdy páchaly zlo i mimo filmové plátno?