Zimní trendy, které ovládnou letošní rok. Co se bude nosit?

Zima je za rohem a s ní i módní trendy, které jí budou letos vévodit. Oproti loňskému roku se leccos mění, proto si pojďme odhalit, na co nyní upnout svou pozornost. Nikde se nepíše, že i pod vrstvou bundy nemůžete zaujmout! Ať vás žádné dámské oko nepřehlédne.

Móda

Kožené rukavice jako stylová ochrana vašich rukou

Když začnou teploty padat k nule, je načase ochránit se před chladem, který všude kolem začne proudit. Proto kromě čepice zainvestujte také do rukavic, jež udrží vaše ruce v teple. Rukavice volte zpravidla kožené, protože přesně to je trend letošních zimních měsíců. Než vybrané zaplatíte, mrkněte dříve na Modivo slevový kód, který by mohl pořizovací cenu rapidně snížit. Přece jenom kožené rukavice jsou kožené rukavice a zejména pokud prahnete po kvalitních alternativách, trošku si připlatíte. Holt, pro krásu se musí trpět, jak se lidově říká.

Stylové kožené rukavice zdokonalí váš outfit a dotáhnou ho k dokonalosti. Budou jedinečným módním doplňkem, který podtrhne výjimečný styl, kterým se prezentujete na veřejnosti. Nebojte se sáhnout ani po méně tradičních alternativách – zdobené páskem, průřezy na prstech nebo zajímavé barevné zpracování má zelenou!

Kostky přichází na zimní scénu

Jste milovníkem vzorů? Nabízí se otázka, na jaké konkrétní vzory upnout svou pozornost letos v zimě. Je to kohoutí stopa, která byla populární na jaře a částečně i v létě? Nebo se od tohoto retro kousku začíná upouštět a pozornost směřuje někam jinam?

Pravdou je, že letošní zimě bude kralovat kostkovaný vzor. A pokud bychom měli být ještě konkrétnější, s červeným provedením nikdy nešlápnete vedle. Jen si dejte pozor na kombinaci jednotlivých vzorů, ať nepůsobí příliš kýčovitě a zachová se styl a šmrnc, kterým kostky jako takové doslova srší.

Vesty v různých provedeních

Máte v zimě pocit, že vám ustavičně táhne na záda? Určitě budete nadšení z trendu, který se probojoval na vrchol žebříčku oblíbenosti. Je jím prachobyčejná, leč naprosto stylová a moderní vesta, která buďto může být prošívaná, nebo pletená a zkombinována s košilemi různých barev a střihů. Pro jakou se nakonec rozhodnete vy?

Ať už vám učaruje vesta podobající se saku bez rukávů, která doplní dobře padnoucí košili a přívěsek na krku, nebo pletená alternativa z mládí našich dědečků, než zaplatíte v e-shopu kartou, doporučujeme podívat se na Buykers.cz. Právě zde se shromažďují různé slevové kódy, které v takřka poslední fázi nákupu mohou z objednávky udělat daleko výhodnější záležitost. Jak vysokou slevu se vám podaří ulovit?

Pleteniny, kupředu!

Nejen pletené vesty si najdou cestu do vašich šatníků. Hitem letošní zimní sezony v pánském světě jsou také dlouhé kardigany, ideálně s kapucí, které se dají nosit i na podzim nebo na jaro. A nezáleží na tom, jestli ulovíte kardigany sahající pouze do pasu nebo s knoflíčky či bez. Obecně všechny budou trefou do černého, zejména pokud se zkombinují s chelsea botami sahajícími nad kotníky. Jestliže máte zrovna nějaké podobné boty ve svém hledáčku, eobuv sleva vám může částku čekající na úhradu rapidně snížit a za nové přírůstky do botníku tak nezaplatíte víc, než byste chtěli.

Co se ještě týče zmiňovaných kardiganů, jestliže na vás z pultů obchodů vykouknou světlé alternativy, sáhněte po nich. Dokonale vás odliší od ostatních. Jestliže béžová nebo jiná světlá barva není tou vaší, ani s černou neprohloupíte. Kardigan stále bude symbolem volnosti pohybu.

Výrazné šály doplní elegantní zimní outfit

Stejně jako každou zimu, i letos přichází na scénu šály. Pánové, letos sáhněte po výraznějších alternativách, které doplní elegantní outfity. Pokud se vám vzor kostky, jenž je nyní in, nelíbí, můžete vsadit na jednobarevnost. V každém případě tímto módním a hřejivým doplňkem oživte svůj look.