Vila za čtvrt milionu na noc? Žádný problém! Světové celebrity si umí užívat! Kam jezdí nejčastěji?

I světové hvězdy si čas od času potřebují oddechnout na vymazlené dovolené – po všech těch vyčerpávajících koncertních šňůrách a davech fanoušků za každým rohem je nutné nechat se hýčkat. Věděli jste ale, že ve spoustě dovolenkových útočišť slavných můžete strávit své volné dny i Vy? Díky službě Airbnb je to možné.

Celebrity a pronajem vil

Celebrity milují Palm Springs, Las Vegas nebo Malibu

Palm Springs, Las Vegas nebo Malibu – to jsou jen některé z metropolí a míst, kam se tradičně a pravidelně vypravuje elita kulturní scény. I když si pobyt v luxusních vilách může dopřát i obyčejný smrtelník bez VIP statusu, měl by předem počítat s tím, že jedna noc dokáže pořádně provětrat peněženku. Peníze štěstí sice nekoupí, ale soukromou tělocvičnu a privátní wellness už ano.

Channing Tatum může Las Vegas

Rozlehlou vilu ve španělském stylu v hodnotě 5 milionů dolarů si oblíbil herec Channing Tatum, známý hlavně díky své roli striptéra ve filmu Magic Mike. V domě nechybí snad nic, co by ubytovanému nedalo pocit výjimečnosti: je tu 7 ložnic, 10 koupelen, tenisový kurt a samozřejmě bazén. Za tu cenu to vlastně není tak zlé.

Spanish Maison – Las Vegas

Cena: 30 000 Kč / noc

Kendrick Lamar nocoval v luxusu ve vyprahlé kalifornské poušti

Bazén se slanou vodou, který přijde ve vyprahlé kalifornské poušti vhod, tenisový kurt zapuštěný do země, šest ložnic. Během legendárního festivalu Coachella zde pár nocí strávil i americký rapper Kendrick Lamar.

Celému pozemku dominují vzrostlé palmy a spousta společenských prostor, které přímo volají po uspořádání divokého večírku, jak se na rappera sluší a patří.

Big Sioux Estate – Palm Springs

Cena: 35 000 Kč / noc

celebrity a dovolená

Když toužíte po dokonalém výhledu na Pacifik

Výhled na Pacifik z každé ze čtyř prostorných ložnic, který – pokud by Vás náhodou omrzel – můžete vyměnit za privátní kino. Tři krby nebo venkovní bar pro večerní koktejl při západu jsou zde standardem, k dokonalosti tedy chybí snad jen upravit denní limit na Vaší kartě …

Malibu Dream Escape – Malibu

Cena: 165 000 Kč / noc

celebrity a dovolená

John Legend se zamiloval do welness v Kansasu

Do poněkud astronomičtějších cenových výšin se dostáváme v americkém Kansasu. Dům, který si pronajal zpěvák John Legend s celou svou rodinou během posledního turné po Spojených státech disponuje nádhernou venkovní wellness zónou, stylovým interiérem a pěti ložnicemi. Soukromí je zaručeno, navíc si s sebou můžete vzít i svého čtyřnohého miláčka. K nezaplacení. Doslova.

Gated Shawney Estate – Kansas City

Cena: 220 000 Kč / noc

celebrity a dovolená

Kendrick Lamar i Lady Gaga

Do Palm Springs za festivalem Coachella se ještě vrátíme – Kendrick Lamar samozřejmě nebyl jediný, kdo v pouštním městě potřeboval nocleh. Hlavu složit zde musela i Lady Gaga, která na festivalu vystoupila loni.

Rezidence poskytuje prostor až pro 16 hostů, disponuje šesti ložnicemi nebo venkovním ohništěm přímo u obrovského bazénu. Pokud se chcete na letošní Coachellu vydat, počítejte ovšem se „speciální“ víkendovou cenou, která v přepočtu přesahuje jeden milion korun …

Desert Oasis – Palm Springs

Cena: 220 000 Kč / noc

Tak kam vyrazíte vy? 🙂 My letos asi na Mácháč.:)))

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Celebrity a drastické shození kil, které jim pouze prospělo

Celebrity, které se zapletly s někým z rodiny. Kdo je největší chlípník?