Viber spouští exkluzivní centrum zábavy pro letošní Vánoce. Vánoční obsah povzbuzuje uživatele ke sdílení sváteční atmosféry!

Nastal čas Vánoc, tedy období, které si máme užívat s rodinou a přáteli a radovat se z klidu a pohody. Viber vám letos pomůže šířit toto kouzlo Vánoc také digitální cestou, protože právě spouští exkluzivní hub, který na jednom místě shromažduje různé nástroje a aktivity, které se vám o letošních Vánocích mohou hodit.

Viber Vánoce 2018

Jste připraveni naskočit na fialové sáně?

Nejdříve si můžete stáhnout vánoční balíček samolepek, jehož prostřednictvím se rovnou přihlásíte ke slavnostnímu chatbotu. A tam začíná skutečná akce. Zcela nový vánoční balíček samolepek vám pomůže sdílet vaše pocity a radost a pomůže vám překonat vzdálenost od vašich blízkých.

Pokud již jste přihlášeni k odběru chatbota, můžete snadno procházet mezi všemi bezplatnými vánočními samolepkami, které jsou k dispozici na vašem trhu. Samolepky vám pomohou vyjádřit emoce a obohatit vaši komunikaci. Chatbot také podněcuje vaši tvůrčí schopnosti, protože vám dává možnost vytvořit si vlastní GIF animace, které můžete obohatit hudbou i osobními vzkazy.

Sledujte to, co vás baví

Viber pro vás na letošní Vánoce vybral také ty nejzajímavější komunity, které můžete sledovat. Vyberete si podle toho, co vás baví a můžete začít odebírat obsah a informace nebo začít komunikovat s lidmi, kteří sdílí stejnou vášeň jako vy.

Vánoce jsou o rozdávání dárků a sdílení příjemné atmosféry. Viber vám chce pomoci, aby vaše Vánoce byly co nejhezčí. Nechte sen unést duchem sváteční sezóny a bavte se posíláním milých a zábavných digitálních pozdravů vašim přátelům a rodině!

Viber vánoční samolepky

zdroj: viber

O platformě Rakuten Viber

V Rakuten Viber spojujeme lidi. Bez ohledu na to, kdo jsou nebo odkud jsou. Naše celosvětová uživatelská základna má přístup k řadě funkcí, jako jsou individuální rozhovory, videohovory, skupinové zasílání zpráv, novinky a diskuze se svými oblíbenými značkami a celebritami. Našim uživatelům zajišťujeme bezpečné a svobodné prostředí pro sdílení svých emocí.

Rakuten Viber je součástí Rakuten Inc., světového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančních služeb. Jedná se o oficiální komunikační kanál týmu FC Barcelona a oficiálního partnera pro rychlé zasílání zpráv a volání týmu Golden State Warriors.

Připojte se k Viber ještě dnes a vychutnejte si nejlepší komunikační zážitek na světě.

Autor: red