Vánoční soutěž o superkartáček! Hledáte inspiraci k výběru vánočních dárků? Vybavte své blízké elektrickými kartáčky!

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží a s nimi i hon na ty nejlepší a nejoriginálnější dárky. Jestli chcete letos zabodovat, darujte svým blízkým pod stromeček pomocníka, který jim nejen usnadní každodenní čištění zubů, ale také jim dopomůže ke zdravému a krásnému chrupu, a tím i k většímu sebevědomí. Ano, řeč je o elektrickém zubním kartáčku. Čištění je s ním jednodušší, efektivnější a také pohodlnější. Co víc si tedy přát? Ať už chcete moderní vychytávkou překvapit své děti, manžela či manželku, sourozence nebo jiné příbuzné, s elektrickým zubním kartáčkem rozhodně nešlápnete vedle.

oral b genius x

Dárek k Vánocům, který nezůstane ve skříni

Většina z nás si přeje strávit Vánoce v klidu a pohodě se svou rodinou. Realita ale bývá často velmi odlišná a lidé do poslední chvíle řeší chybějící dárky a stresují se návštěvou přelidněných obchodů. Chcete-li letos vykouzlit svým blízkým úsměv na tváři, darujte jim pod stromeček krásný a luxusní dárek v podobě elektrického zubního kartáčku.

Elektrické zubní kartáčky jsou dnes dokonalejší než kdy dříve. Jsou zábavným a edukativním pomocníkem v péči o ústní hygienu a zároveň designovým doplňkem, který ocení všichni členové vaší rodiny včetně těch nejmenších. Dentální hygienistka Jana Norkin upozorňuje, že správné návyky péče o zuby začínají již v útlém dětství. „Elektrické zubní kartáčky zájem o čištění zubů zvyšují jak u dětí, tak u dospělých, protože už po prvním čištění je jasné, že za zlomek času vyčistí elektrický kartáček zuby nesrovnatelně lépe než kartáček manuální. Nejdůležitější je instruktáž pro jeho správné použití. Ne nadarmo se říká, že trénink tvoří mistry,” připomíná Norkin.

Trh se zubními kartáčky je poměrně rozmanitý, nicméně ne všechny dostupné modely plní svou funkci přesně tak, jak by opravdu měly. Pokud chcete vsadit na jistotu, sáhněte po produktech Oral-B, zubními lékaři nejdoporučovanější značky zubních kartáčků na světě. Přinášíme vám výběr těch nejlepších adeptů na vánoční dárky.

Dárek pro nejmenší hrdiny

Přimět děti, aby si pravidelně a svědomitě čistily zuby, je často náročný úkol. S tím správným elektrickým pomocníkem lze však snadno udělat z obyčejného čištění zubů zábavné dobrodružství. Pořídíte-li dětem vhodný elektrický zubní kartáček, který se snadno používá, naučíte je správným návykům v ústní hygieně. Pokud bude čištění navíc i zábavné, zvyšuje se tím pravděpodobnost, že se dokonalá ústní hygiena stane součástí jejich každodenního života.

Například elektrické zubní kartáčky Oral-B KIDS jsou vhodné pro děti již od 3 let a vybírat můžete hned z několika provedení s oblíbenými postavami z dětských filmů. Díky aplikaci Disney Magic Timer si až 90 % dětí čistí zuby déle. Dětem starším 6 let je určen elektrický zubní kartáček typu Oral-B Junior Smart, který byl navržený ve spolupráci se zubními lékaři. Díky aplikaci Oral-B FunZone si může vaše dítě aktivovat foto-filtry a hrát si tak při čištění zubů s rozšířenou realitou.

Náctiletým ratolestem uděláte radost elektrickým zubním kartáčkem ve speciální designu Oral-B Teen, který zajišťuje lepší výsledky čištění se zpětnou vazbou v reálném čase díky propojení přes Bluetooth a aplikaci Oral-B. Věřte, že se s těmito pomocníky stane čištění zubů jejich oblíbenou částí dne.

Dárek pro náročné uživatele

Při výběru elektrického zubního kartáčku pro náročné je důležité mít na paměti, čeho chcete v oblasti péče o svou ústní dutinu dosáhnout. Nejlepší elektrický zubní kartáček je takový, který bude vyhovovat individuálním potřebám každého člověka. Ty nejpokrokovější modely, jako jsou právě elektrické zubní kartáčky Oral-B, nabízejí celou řadu režimů a čištění. Většina z nich navíc nabízí řadu praktických výhod od držáků na zubní kartáček přes úložní jednotky do koupelen až po cestovní nabíječky.

Veškeré pochybnosti, že elektrickým kartáčkem na Vánoce nikoho neohromíte, můžete hodit za hlavu. Řada Oral-B Genius X s umělou inteligencí potěší všechny fanoušky moderních technologií a nejnovějších vychytávek. Zároveň bude vhodná i pro někoho, kdo přechází z manuálního typu kartáčku na elektrický kartáček. Genius X dokáže provést nového uživatele čisticím procesem od začátku do konce bez nutnosti perfektně zvládat správnou techniku čištění zubů. Díky vyspělé oscilačně-rotačně-pulzační technologii s 58 tisíci pohyby za minutu ho dokonale vyčistí a zároveň udržuje zdravé dásně.

Dárek pro ženu vašeho srdce

Hledáte-li elektrický zubní kartáček, který si získá srdce každé ženy, zvolte Oral-B Genius 10000. Ten byl exkluzivně pro dámy navržený v romantické barvě Orchid Purple. Popřípadě jej seženete také v barvách Rose Gold a White, přičemž nabízí až 6 čisticích režimů, které dokáží zajistit péči na míru všem potřebám. Díky kulaté kartáčkové hlavě se dostane také do hůře přístupných míst a zanechá ústní dutinu dokonale čistou. Technologie Gum Guard na ochranu dásní zase uživatelku upozorní, jakmile bude na zuby a dásně vyvíjet přílišný tlak. Už od prvního dne navíc jemně bělí zuby odstraňováním povrchových skvrn. Ženy si tak již nebudou muset odpírat oblíbenou ranní kávu či sklenku červeného vína. Ať už obdarujete maminku, sestru či kamarádku, každou z nich jistě potěší i designové pouzdro.

Dárek pro muže vašeho života

Špičkový design a revoluční technologická vychytávka v jednom? Řeč je o elektrickém zubním kartáčku Oral-B Genius X v provedení Black, který potěší muže všech věkových kategorií. Péče o ústní dutinu se stává s tímto pomocníkem, který je vybavený pohybovými senzory a umělou inteligencí, opravdovým zážitkem. Aplikace Oral-B zajistí rovnoměrné čištění zubů díky funkci detekce polohy a navíc informuje o místech, na která byl vyvinutý nadměrný tlak. V aplikaci je také možné sledovat vlastní zlepšení, kterého lze pravidelným čištěním docílit. Umělá inteligence totiž rozpozná individuální styl čištění a každý den svého uživatele povede k nejlepším výsledkům. Jako bonus má kartáček lithium-iontovou baterii, která na 1 nabití vydrží více než dva týdny. Není divu, že je Oral-B zubními lékaři nejdoporučovanější značkou zubních kartáčků na světě.

Aby ty Vánoce byly o něco veselejší, tak s námi můžete jeden kartáček Oral-B Genius X s umělou inteligencí vyhrát. Soutěžní otázka zní:

Kolik čistících režimů Oral-B Genius X má?
A) 1
B) 4
C) 6

Soutěž byla ukončena. Výherci gratulujeme!

    Účastí v soutěži

    a) uděluji portálu Prochlapy.cz souhlas ke zpracování osobních údajů s použitím své adresy a telefonního čísla, za účelem navázání kontaktu se soutěžícím v průběhu soutěže a pro účely zasílání informací o průběhu této soutěže;

    b) uděluji portálu Prochlapy.cz v souladu se zák. č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, adresa a telefonní číslo, které organizátorovi a portálu Prochlapy.cz v souvislosti se svou účastí v soutěži nebo čerpáním výhry poskytne, za účelem prověření jeho platné účasti v soutěži, předání výhry v soutěži, a to na dobu konání soutěže; souhlasí též s jejich zveřejněním v rozsahu jméno, příjmení, neúplná adresa (název obce) ve sdělovacích prostředcích a na webových stránkách portálu Prochlapy.cz, pokud bude toto užití v souvislosti s touto soutěží, zejména za účelem vyhlášení výherců. Soutěžící zároveň vyjadřuje svůj souhlas s tím, aby tyto osobní údaje byly v plném rozsahu a jenom k výše uvedeným účelům zpracovávány i prostřednictvím třetích osob pověřených organizátorem a portálem Prochlapy.cz. Organizátor a portál Prochlapy.cz je oprávněn k těmto osobním údajům přiřazovat i další osobní údaje soutěžícího. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící si je vědom svých práv plynoucích z ustanovení § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejména pokud zjistí nebo se domnívá, že organizátor, portál Prochlapy.cz nebo třetí osoby pověřené organizátorem nebo portálem Prochlapy.cz provádějí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může požadovat doplnění, opravu, blokování nebo likvidaci svých osobních údajů. Okamžikem doručení písemného požadavku soutěžícího na blokování nebo likvidaci osobních údajů organizátorovi je soutěžící vyloučen z další účasti ve hře včetně ztráty nároku na předání výhry, bude-li doručen před jejím předáním;

    c) stane-li se výhercem, dává organizátorovi a portálu Prochlapy.cz, v souladu s ust. § 12 Občanského zákoníku v platném znění, souhlas s užitím své podobizny, svých písemných projevů, obrazových snímků a obrazových i zvukových záznamů týkajících se jeho osoby nebo jeho projevů osobní povahy pořízených organizátorem nebo portálem Prochlapy.cz v souvislosti s pořádáním soutěže a předáváním výhry (dále jen „snímek“) pro komerční účely na všech komunikačních médiích, bez ohledu na jejich povahu a určení, a to všemi obvyklými způsoby, s jejich následnou úpravou a s jejich případným spojením s jinými díly nebo zařazením do souborného díla. Účastník uděluje organizátorovi a portálu Prochlapy.cz tento souhlas bezplatně, bez věcného, časového, množstevního a územního omezení. Tento souhlas se vztahuje i na třetí osoby, kterým organizátor nebo portál Prochlapy.cz snímek v souladu s jeho určením poskytne.

    Své odpovědi posílejte do středy 18.12.2019 do 23,59 hodin. Vyhrává 200. správná odpověď. Přejeme mnoho štěstí. Redakce Prochlapy.cz