Úspěch skupinového chatu Viber s tipováním fotbalového skóre předčil všechna očekávání!

Rakuten Viber, jedna z předních světových aplikací pro komunikaci, dosáhla během 64 zápasů Mistrovství světa mimořádného úspěchu díky svému jedinečnému skupinovému chatu – Viber World Cup Chat Leaderboard, v jehož rámci 4,3 milionů uživatelů vytvořilo neuvěřitelných 42 milionů odhadů výsledků fotbalových zápasů.

Viber a novinky

Globální výsledkové listiny společně s dalšími soukromými skupinami, které si uživatelé sami vytvořili, jim umožnili odhadovat přesné výsledky zápasů a ukázat své předpovědní schopnosti a hluboké znalosti fotbalového světa.

Prognóza v reálném čase

Za každou vytvořenou předpověď uživatelé obdrželi body, přičemž nejvíce bodů získali ti, kteří dokonale předpovědali výsledek zápasu. Výsledková tabulka umožnila fanouškům sledovat svou prognózu v reálném čase a srovnávat vlastní úspěchy s výkony svých přátel a ostatních fotbalových fanoušků po celém světě.

Miliony uživatelů předpovídalo výsledky

Celkově se do globálních výseldkových listin zapojilo více než 4,3 milionů uživatelů z celého světa s celkovým počtem 42 milionů odhadnutých výsledků zápasů. Z nasbíraných dat vyplývá, že uživatelé správně předpověděli vítěze u 53 % zápasů Mistrovství světa, zatímco u 7,8 % zápasů dokonce předpovídali dokonale přesný výsledek.

Nejúspěšnější zápas

Hra Německo-Švédsko byla nejúspěšnějším zápasem, kdy 27% uživatelů dokonale předpovědělo výsledek. Zápas Anglie-Panama byl naopak z hlediska předpovědí nejobtížnější, neboť jen 0,02 % uživatelů dokonale předpovědělo jeho skóre.

Vysledky Viber

Zdroj: Viber

Bulharský fanoušek exceloval

Nejvíce bodů se podařilo nasbírat fanouškovi z Bulharska, který se tak stal nejúspěšnějším fotbalovým fanouškem v rámci Viber Ultimate World Cup, ale navíc vyhrál VIP výlet pro dvě osoby do Camp Nou. Zde bude živě sledovat zápas El Clásico mezi týmy FC Barcelona a Real Madrid.

Během soutěže věnoval Viber úžasné ceny, včetně 2 milionů samolepkových balíčků, kupónů Viber Out v hodnotě 200 tisíc dolarů a 3 000 HD filmů uživatelům RakutenTV, kteří dělali perfektní předpovědi.

O Rakuten Viber:

V Rakuten Viber spojujeme lidi. Bez ohledu na to, kdo jsou nebo odkud jsou. Naše celosvětová uživatelská základna má přístup k řadě funkcí, jako jsou individuální rozhovory, videohovory, skupinové zasílání zpráv, novinky a diskuze se svými oblíbenými značkami a celebritami. Našim uživatelům zajišťujeme bezpečné a svobodné prostředí pro sdílení svých emocí.

Ojedinělý komunikační kanál

Rakuten Viber je součástí Rakuten Inc., světového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančních služeb. Jedná se o oficiální komunikační kanál týmu FC Barcelona a oficiálního partnera pro rychlé zasílání zpráv a volání týmu Golden State Warriors.

Připojte se k Viber ještě dnes a vychutnejte si nejlepší komunikační zážitek na světě.

Autor: red