Přehled o vašem zdraví doslova po ruce s Huawei Watch GT 3

Huawei na český trh uvedl nového multifunkčního parťáka, který vám pomůže zorganizovat si veškeré aktivity, které k životu moderního člověka patří. Huawei Watch GT 3 je totiž odborník nejen na zvládání každodenních činností, ale i na oblast zdraví a sportu. Můžete se spolehnout, že ve štychu vás nenechá.

Huawei

Ceníme si našeho zdraví a technologie od Huawei pomáhají

Téma produktivity, zdravého životního stylu, harmonie těla a duše… to jsou všechno trendy, které hýbou společností směrem k budování té nejlepší verze nás samých. Většina z nás ale při setkání s realitou zjistí, že pracovat na všech těchto faktorech není žádná hračka. Všechno se ovšem zvládá lépe, když na to není člověk sám. 

Neustále se zrychlující tempo života a důraz na zdravý životní styl mohou občas působit až protichůdně. Naštěstí existují pomocníci, kteří nám v našem zdokonalování napříč mnoha úrovněmi dokážou hodně ulehčit život. Tomu se věnuje i firma Huawei a přináší multifunkčního hrdinu s názvem Watch GT 3. Pomůže s organizací běžného dne, ale uspokojí i nároky aktivních uživatelů v oblasti managementu zdraví a sportu.

Předností Huawei Watch GT 3 je i fakt, že své funkce pro aktivní život ukrývají v krásném elegantním designu. Jejich multifunkčnost tak nevypovídá pouze o nabitém vnitřku, ale i o atraktivním zevnějšku. Sednou k vašemu sportovnímu outfitu stejně jako k obleku na formální setkání a to z nich dělá doplněk, který vás bude hrdě provázet celým dnem.

Ukažte svou individualitu

Přirozeně ženy vsázejí raději na jemnost, muži spíše sáhnou po hodinkách masivního vzhledu. Proto bylo jasné, že jedno univerzální provedení není na místě. Na výběr tak máte ze dvou velikostí, kdy drobnější varianta má úhlopříčku 1,32″, zatímco větší 1,43″. Rozhodně to ale není jediný faktor, kterým se snaží hodinky padnout uživateli na míru. Chytré hodinky si kromě porozumění potřebám zakládají i na dokonalém doplnění vzhledu. Snadná personalizace je tak bezesporu faktorem, který potěší. Displej hodinek nabízí více než 11 000 motivů ciferníku a vybírat můžete hned z několika variant řemínků. Kouzlem je, že motivy i řemínky lze střídat kdykoli dle libosti, prostě jak si zamanete.

huawei

Sportovní management od A do Z

Být neustále v obraze o fyzické aktivitě a zdravotních funkcích nenáleží už jen vrcholovým sportovcům. Informace můžete mít doslova po ruce i vy. Veškerý posun a zlepšení můžete pozorovat v reálném čase a zakládat své zdokonalování na skutečných číslech, které vám hodinky podávají 24/7. Chcete se informovat, jak vaše tělo zvládá kardio zátěž? O tom vypoví metrika Sp02, neboli míra prokysličení krve. Zajímá vás rychlost srdečního tepu? Máte info během okamžiku. Špatně se vám usíná? Zapracovat na zlepšení vám pomůže monitoring spánku. To vše je ovšem jen skromným výčtem toho, co za velké možnosti se v malém ciferníku skrývá.

Nebojte se vsadit na Huawei Watch GT 3, zapojte tohoto chytrého osobního trenéra do své každodenní rutiny a posouvejte své možnosti dál!

Kde je můžete Huawei Watch GT3 získat?

Huawei Watch GT 3 jsou nyní dostupné na eshopu Huawei, stejně jako nová sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick, která kombinují dokonalý design a funkce v rtěnce. FreeBuds Lipstick využívají kvalitu zvuku ve vysokém rozlišení, která je nezbytná pro skvělý zážitek z poslechu. Další novinkou, kterou Huawei nedávno představil je MateBook 14s či herní monitor MateView GT.