SOUTĚŽ: Cestovní průvodce Emirates pro exotickou dovolenou bez karantény na Phuketu

Thajsko patří mezi nejoblíbenější exotické destinace mezi turisty z celého světa, včetně Čechů. Velkolepé chrámy a scenérie, poutavá historie, kulturní a archeologická naleziště, exotická kuchyně, průzračně modré moře a písčité pláže. To vše si určitě přejete pro svoji dovolenou!

Emirates

Thajsko má velké množství překrásných ostrovů a dva z nich – Phuket a Kho Samui jsou právě znovu otevřené pro turisty. Vstup je možný dle zdravotních a bezpečnostních pravidel tzv. “Phuket Sandbox”, které zavedla místní vláda, turisté si tak mohou užít pobyt bez karantény v jedno nejžádanějším dovolenkovém ráji. Na Phuket můžete bezpečně a pohodlně letět s Emirates z Prahy s jednou zastávkou v Dubaji.      

Proč Phuket? 

Pobřeží jižního Thajska patří k nejkrásnějším na světě a ostrovní provincie Phuket je skutečným klenotem mezi exotickými prázdninovými destinacemi. Bílé pláže s jemným pískem, třpytivé modré moře, fotogenické palmy, ale i pulzující města jsou pro ostrov Phuket, ale i pro mnoho dalších menších ostrovů v provincii, charakteristické.

Díky rozsáhlému pobřeží s plážemi a široké nabídce vynikajících místních restaurací a ubytovacích zařízení představuje Phuket také destinaci ideální pro cestování za současných podmínek. Poskytovatelé gastronomických a ubytovacích služeb se plně adaptovali na novou situaci a přijali opatření k zajištění bezpečnosti návštěvníků. Pro větší klid na cestách mají zákazníci Emirates v ceně letenky zahrnuto i cestovní multirisk pojištění pro krytí více rizik a nákladů souvisejících s COVID-19.

Phuket
Phuket

Phuket se může pochlubit neuvěřitelnou škálou turistických atrakcí od těch přírodních po uměle vytvořené, mořských či suchozemských. Návštěvníci mohou mezi ostrovy cestovat a prozkoumat různorodost pláží, terénů, měst a turistických atrakcí. Jednou z předností Phuketu je, že žádná vzdálenost zde není příliš velká na to, abyste libovolně mohli kombinovat své aktivity a vytvářet si různorodý program.

Jak se dostanete na Phuket?

Lety Emirates na Phuket přes Dubaj jsou operovány letounem Boeingem 777-300ER v konfiguraci se třemi cestovními třídami nabízejícími prémiové služby. Lety na Phuket mohou být rezervovány na webové stránce Emirates nebo prostřednictvím cestovních kanceláří.

Pokud Vám to čas dovolí, doporučujeme při letu na nebo z Phuket se zastavit v Dubaji, která je nejenom domovským městem Emirates a moderním dopravním uzlem, ale zejména je jedním z nejpopulárnějších prázdninových letovisek a „stopover“ destinací na světě. Toto pulzující město totiž nabízí vše od sluncem zalitých pláží či „světových nej“ – nejvyšší budovu světa Burj Khalifa, největší nákupní centrum The Dubai Mall, po pohostinnost nejvyšší třídy a nepřeberné množství volnočasových i adrenalinových aktivit. Dubaj byla jedním z prvních měst na světě, které obdrželo certifikát WTTC, první globálně platný bezpečnostní a hygienický certifikát, udělovaný Světovou radou pro cestování a turismus.

Společnost Emirates nabízí lety z Prahy na Phuket v úterý, pátek, sobotu a neděli s jedinou zastávkou v Dubaji. Let EK 140 odlétá z Prahy v 15:55 a do Dubaje přilétá ve 23:50 místního času. Let EK 378 startuje z Dubaje ve 3:00 a na mezinárodní letiště Phuket přistane ve 12:30 stejného dne. Zpáteční let EK 379 odlétá z Phuketu ve 00:10 hodin, ve středu, v sobotu, v neděli a v pondělí, s příletem do Dubaje v 03:05 stejného dne. Let do Prahy, EK 139, startuje z Dubaje v 8:35 hodin a do Prahy dorazí ve 13:00 místního času.

Více informací o vstupu na Phuket a povinných dokumentech pro mezinárodní cestující jsou k dispozici na webové stránce Emirates nebo Ministerstva zahraničních věcí České republiky.

Zdraví a pohodlí pasažérů je hlavní prioritou Emirates, společnost proto zavedla rozsáhlé hygienické a bezpečností opatření na každém kroku cesty. Emirates je lídrem v odvětví v zavádění inovativních produktů a služeb, které odrážejí potřeby cestujících v tomto dynamickém období. Společnost neustále posouvá služby pro své zákazníky na vyšší úroveň, nabídla jim ještě delší platnost letenek a štědřejší podmínky v rámci flexibilního rezervačního systému, prodloužila do dalšího oznámení platnost cestovního multirisk pojištění a svým věrným zákazníkům umožnila rovněž prodloužit platnost jejich mil Skywards a členských úrovní.

Soutěž o model letadla Boeing 777-300ER společnosti Emirates

Soutěžte a vyhrajte s námi! Tři šťastní výherci obdrží model letadla Boeing 777-300ER společnosti Emirates, které létá každý den z Prahy do Dubaje a zpět.

Soutěžní otázka:

Kolik dnů v týdnu létá Emirates z Prahy do Dubaje?

 1. 1 den / týden
 2. 4 dny / týden
 3. 7 dnů / týden

Vyplňte prosím formulář níže a odpovězte na soutěžní otázku, tři z Vás obdrží model letadla Boeing 777-300ER společnosti Emirates.

Soutěž trvá od 26.7. do 9.8. 2021.

  Účastí v soutěži

  a) uděluji portálu Prochlapy.cz souhlas ke zpracování osobních údajů s použitím své adresy a telefonního čísla, za účelem navázání kontaktu se soutěžícím v průběhu soutěže a rovněž pro účely zasílání obchodních sdělení, informací o průběhu této soutěže a informací o dalších marketingových akcích portálu Prochlapy.cz;

  b) uděluji portálu Prochlapy.cz v souladu se zák. č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, adresa a telefonní číslo, které organizátorovi a portálu Prochlapy.cz v souvislosti se svou účastí v soutěži nebo čerpáním výhry poskytne, za účelem prověření jeho platné účasti v soutěži, předání výhry v soutěži a pro další obchodní a marketingové účely organizátora a portálu Prochlapy.cz, a to na dobu 5 let; souhlasí též s jejich zveřejněním v rozsahu jméno, příjmení, neúplná adresa (název obce) ve sdělovacích prostředcích a na webových stránkách portálu Prochlapy.cz, pokud bude toto užití v souvislosti s touto soutěží, zejména za účelem vyhlášení výherců. Soutěžící zároveň vyjadřuje svůj souhlas s tím, aby tyto osobní údaje byly v plném rozsahu a jenom k výše uvedeným účelům zpracovávány i prostřednictvím třetích osob pověřených organizátorem a portálem Prochlapy.cz. Organizátor a portál Prochlapy.cz je oprávněn k těmto osobním údajům přiřazovat i další osobní údaje soutěžícího. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící si je vědom svých práv plynoucích z ustanovení § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejména pokud zjistí nebo se domnívá, že organizátor, portál Prochlapy.cz nebo třetí osoby pověřené organizátorem nebo portálem Prochlapy.cz provádějí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může požadovat doplnění, opravu, blokování nebo likvidaci svých osobních údajů. Okamžikem doručení písemného požadavku soutěžícího na blokování nebo likvidaci osobních údajů organizátorovi je soutěžící vyloučen z další účasti ve hře včetně ztráty nároku na předání výhry, bude-li doručen před jejím předáním;

  c) stane-li se výhercem, dává organizátorovi a portálu Prochlapy.cz, v souladu s ust. § 12 Občanského zákoníku v platném znění, souhlas s užitím své podobizny, svých písemných projevů, obrazových snímků a obrazových i zvukových záznamů týkajících se jeho osoby nebo jeho projevů osobní povahy pořízených organizátorem nebo portálem Prochlapy.cz v souvislosti s pořádáním soutěže a předáváním výhry (dále jen „snímek“) pro komerční účely na všech komunikačních médiích, bez ohledu na jejich povahu a určení, a to všemi obvyklými způsoby, s jejich následnou úpravou a s jejich případným spojením s jinými díly nebo zařazením do souborného díla. Účastník uděluje organizátorovi a portálu Prochlapy.cz tento souhlas bezplatně, bez věcného, časového, množstevního a územního omezení. Tento souhlas se vztahuje i na třetí osoby, kterým organizátor nebo portál Prochlapy.cz snímek v souladu s jeho určením poskytne.