Ravenburger přináší dvě úžasné nové verze 3D puzzle legendárního autobusu VW T1. Koukněte!

V loňském roce se na trhu objevil první 3D puzzle model tohoto kultovního autobusu Volkswagen, který nás vrací do 60. let minulého století. Po obrovském úspěchu klasického bílo červeného modelu nyní máte možnost doplnit si svojí sbírku hned o dva další unikátní kousky a to Indiánské léto nebo Pojízdné občerstvení. Oba modely v sobě opět nesou bezstarostnou a barevnou atmosféru období květinových dětí a zajisté vám okamžitě učarují.

VW T1 model 3D puzzle

Miniatura Volkswagenu T1 se skládá ze 162 kvalitních a velmi pevných plastových dílků. K sestavení autobusu nepotřebujete žádné lepidlo – dílky do sebe dokonale pasují. Jsou vyrobené z vysoce kvalitního plastu, a proto se nemusíte bát, že by se při stavbě některý dílek poškodil. Všechny 3 verze obsahují pohyblivá kola, díky kterým působí výsledný model dokonale věrným dojmem.

Díky číslům na vnitřní straně každého dílku a jednoduchým instrukcím je úspěšné složení modelu hračka. Pokud si ale nechcete stavbu usnadňovat, můžete se pustit do práce bez číselné nápovědy. Je to jen na Vás.

Ravensburger a Indiánské léto

Ten nejlepší dárek pro všechny surfaře a milovníky bezstarostného léta, cestování a hudebních festivalů. Moře, volnost a pestré barvy, to vše v sobě nese model Volkswagen T1 Indiánské léto. Zavřete oči a vydejte se na cestu tímto kultovním autobusem, rozpusťte si vlasy, surfová prkna dejte na střechu a užijte si dlouhé prázdniny!

Pojízdné občerstvení pro milovníky jídla

Pokud jste milovníkem cestování a dobrého jídla, tak tento kousek byl vytvořen přímo pro vás. Krásně vám doplní volné místo na kuchyňské lince nebo vedle vaší sbírky kuchařek.

Oba nové modely budou k dispozici od března a doporučená maloobchodní cena je 749 Kč.

Autor: red

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Autotest Volkswagen Arteon: žádný koncept, ale reálné auto! Je to nejlepší auto z nabídky?

Volkswagen up!: ein Berliner!