Pojištění vozidla na zabezpečení auta nestačí! Jak se chránit proti případné krádeži? Na pojišťovny se tady spoléhat nedá!

Právě jste si koupili nové auto. Nezáleží na tom, zda přímo v prodejně u dealera, nebo ojeté z bazaru. Vybrali jste si jej proto, že splňuje vaše představy, a samozřejmě jste mysleli i na jeho případné odcizení. Proto jste jej pojistili proti krádeži. Zabezpečovací systém auta už tedy neřešíte. Ale měli byste – přečtěte si proč.

Pojistili jste auto, ale to na jeho zabezpečení nestačí

Proč je nevýhodné spolehnout se pouze na pojistku proti krádeži vozidla?

  • Svůj vůz pravděpodobně již nikdy nespatříte.

Je to tak. Objasněnost krádeží aut v České republice byla v minulém roce na úrovni jedné třetiny. Velkou šanci tedy zrovna nemáte.

  • Musíte absolvovat kolotoč návštěv pojišťovny a policie.

Čeká vás zdlouhavé papírování a vysvětlování, navíc bez auta.

  • Bez vozu budete dlouhé měsíce.

Musíte se připravit na dlouhé měsíce bez vlastního auta, protože pojišťovně vyplacení peněz většinou trvá přibližně půl roku. Zapůjčení auta z půjčovny či dennodenní dojíždění autobusem nebo vlakem určitě pocítí vaše peněženka.

  • Za peníze z pojistky si podobný model nekoupíte.

Pojišťovna vám vždy vyplatí pouze zbytkovou cenu vozidla, navíc dle vlastních kritérií. Pokud si myslíte, že dostanete alespoň tolik, za kolik jste jej mohli prodat novému zájemci, pravděpodobně budete nemile překvapeni.

Zabezpečte své auto tak, aby jej nikdo nemohl ukrást

Znemožněte krádež svého auta za pomoci zabezpečovacího systému VAM! Elektromechanický zabezpečovací systém je založený na principu kombinatoriky a jedinečnosti. V každém autě jsou tak zabezpečeny jiné části a na jiných místech. A právě proto odolá všem technikám zlodějů.

Ověřeno 20letou zkušeností

Systém VAM představuje více než 20 let nepřekonaný systém zabezpečení vozidel. Zloději se sice pokoušeli ukrást auta s namontovaným zabezpečovacím systémem VAM ve více než 500 případech, avšak nepovedlo se jim to ani jednou.

O všech výhodách spolehlivého zabezpečovacího systému VAM si můžete přečíst na webu vamsystem.cz.

Autor: red