Co jí dát letos k Vánocům boty? Vybírat můžete třeba z nové kolekce SOREL podzim-zima 2019

Ať se nám to líbí nebo ne, Vánoce pomalu klepou na dveře. Už si dáváte v hlavě seznam, co koupíte té drahé pod stromeček? A co letos zkusit kvalitní boty, které si vezme s vámi do kina stejně jako třeba na výlet někam do přírody? SOREL má novou kolekci, která stojí za shlédnutí. A když na to přijde, vybrat si můžete i vy. Mají i pánskou řadu.

SOREL nová kolekce

Proč zrovna SOREL

Značka SOREL se zrodila v roce 1962 z víry, že styl a funkčnost jdou ruku v ruce. Tuto víru pak firma proměnila ve svou misi. Začalo to před desítkami let prémiovými zimními botami. V současnosti nabízí SOREL funkční kolekce obuvi založené na dědictví značky SOREL, které jsou synonymem prověřené kvality technologií, materiálů, precizního zpracování, funkčnosti a módního designu. Pro podzim a zimu 2019 přináší SOREL klasickou funkční ochranu, ale hlavně nové módní styly, jakými jsou například boty SOREL Harlow nebo městský šik look Kinetic Caribou či Out N About Puffy Lace. V kolekci se tak setkáváme s klasikou značky přetvořenou pro každodenní život ve městě, kde se funkčnost setkává s módou.

Pro ni do města i na hory

Pokud tedy chcete, aby měla ta vaše kvalitní obuv, dejte na SOREL. Podzimní sezóna se nese v duchu účelně zpracovaných klasických stylů. Nová kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování. Bohaté odstíny béžové, výrazné vnější materiály a působivé robustní podrážky se objevují napříč kolekcí, zatímco syté hnědé barvy jsou již jakýmsi poznávacím znakem bot SOREL. Kolekce dále nabízí strukturovanou voskovou kůži, robustní podrážky s podpatky, hravé kovové detaily i lesklé provedení. Ženské siluety bot i výrazně zvětšené proporce. Kolekce SOREL pro tuto sezónu je výrazná, inovativní, sebejistá a vytvořená účelně pro módu milující městské ženy v pohybu. Nabízí ale také univerzální volnočasovou obuv. Jednotlivé modely jsou vždy k dispozici v různých barvách a provedení. No a když se vám něco zalíbí, můžete si to koupit také. SOREL má samozřejmě i pánské boty.

Z čeho vybírat

Kinetic Caribou

SOREL nová kolekce

Kolekce Kinetic navazuje na loňský úspěch a přináší nové kotníčkové tvary a designy založené na kontrastní kombinaci materiálů i barev. Poznávacím znamením je výrazné zubatá podrážka. I tak je celkový design boty elegantní a velmi líbivý.

Harlow Lace

SOREL nová kolekce

Novinka v kolekci SOREL, bota Harlow Lace, kombinuje sofistikovaný design s pro SOREL tak charakteristickým pohodlím a funkčností. Bota je lehká a poskytuje maximální komfort pro celodenní nošení. Harlow Lace jsou vyrobeny z voděodolné kůže, mají pohodlnou vystýlku a trendy detaily turistických bot. Jsou tak ideální botou do města i přírody.

Black Lace

SOREL nová kolekce

SOREL Black Lace povyšují současný trend kombinace stylů s prvky turistické boty do jedinečného a odvážného designu. Jsou voděodolné a díky stabilnímu robustnímu podpatku i velice pohodlné. Odvážná kombinace materiálů, výrazných detailů s barevnými tkaničkami dělají botu jednoznačně nepřehlédnutelnou.

Emelie Lace

SOREL nová kolekce

Boty Emilie Lace jsou přetvořenou klasikou SOREL a nabízí tak perfektní spojení funkčnosti a moderního pohodlí. Tato klasická bota z nepromokavé kůže s novou siluetou přináší neformální městský cool styl.

Out N About Puffy Lace

SOREL nová kolekce

Hravý design nové boty kombinuje klasické prvky z rodin bot Out N About a Kinetic se šik městským stylem pro každodenní pochůzky. Lesklý exteriér boty umocňují silné a výrazné tkaničky. K dispozici jsou v několika barevných variantách.

Joan of Arctic Wedge II Zip

SOREL nová kolekce

Boty SOREL Joan of Arctic v novém redesignu jsou trendy a zároveň funkční botou se skrytým klínovým podpatkem. Zajistí pevný a bezpečný krok i na kluzkém mokrém povrchu. Slušet budou i elegantnímu outfitu.

Tak co, vybrali jste jí něco?