Na dva šťastlivce čeká opravdu jedinečný hokejový zážitek!

Jak to? Zápas mezi Českou republikou a Kanadou budou totiž sledovat živě ze speciálně upraveného fanouškovského apartmá.

Komunitní platforma Airbnb, která zprostředkovává ubytování lidem z celého světa, připravila ve spolupráci s O2 Czech Republic exkluzivní soutěž pro všechny hokejové fanoušky. Jeden výherce a jeho host budou moci sledovat zápas mezi Českou republikou a Kanadou ze speciálně upraveného designového Skyboxu přímo v O2 areně! Naskytne se jim tak jedinečná příležitost vidět hokejový zápas naživo a přitom z pohodlí gauče nebo přímo z postele!

Skybox a mnoho dalšího

Výhra zahrnuje kromě možnosti přespání v unikátně upraveném Skyboxu také vstupenky na hokejový zápas, týmové dresy a speciální puk. Airbnb hostitelem tohoto výjimečného zážitku bude známý sportovní komentátor Petr Svěcený. Na výherce navíc čeká prohlídka O2 areny a možnost zhlédnutí předzápasového rozbruslení. Před návratem do Skyboxu si výherce spolu s doprovodem ještě užije večeři v luxusním soukromém apartmá O2 areny, které doposud žádný jiný fanoušek nenavštívil.

„Spousta fanoušků chce být co nejblíže ledu a hokejové akci. Je skvělé, že hned dvěma šťastným z nich nabídneme takovýto zážitek,“ říká hostitel Petr Svěcený a dodává: „Od posledního zápasu Česko – Kanada uplynulo už 5 let, když nepočítáme mistrovství světa. Pro diváky to bude úžasný zápas!

„Češi jsou jedni z nejvěrnějších a nejvíce nadšených hokejových fanoušků na světě,“ říká generální manažer Airbnb pro Českou republiku Andrew Verbitsky a dodává: „Airbnb je o autentických cestovatelských zážitcích. Jsme rádi, že českým fanouškům můžeme jako první nabídnout možnost přespání v našem speciálním apartmá a navíc zajistit neopakovatelný zážitek ve formě předzápasové prohlídky O2 areny.“

Jak soutěžit?

Pokud se chcete soutěže zúčastnit, podívejte se na nabídku ubytování v O2 areně přímo na stránkách Airbnb – www.airbnb.cz/o2arena. Pošlete nám krátkou zprávu, ve které zdůvodníte, proč právě vy jste tím největším hokejovým fanouškem, který by měl vyhrát tento jedinečný zážitek. Nezapomeňte poslat také odkaz (URL) na Vaši vlastní nabídku ubytování na Airbnb. Přihlášky je možné zasílat do půlnoci 1. května 2016. Všechny podmínky soutěže najdete na www.airbnb.cz/o2arena.

Staňte se hostitelem přes Airbnb a získejte O2 TV ZDARMA!

Díky partnerství mezi Airbnb a O2 Czech Republic získají všichni noví hostitelé službu O2 TV na dva měsíce zdarma (včetně set-top boxu). Jak na to? Vytvořte si mezi 25. dubnem a 31. květnem novou nabídku ubytování na stránce Airbnb, přijměte a dokončete minimálně jednu rezervaci a dostanete O2 TV set-top box spolu se službou O2 TV na dva měsíce zdarma. Jakmile dokončíte první rezervaci nové nabídky (nejpozději do 30. června), kontaktuje vás pracovník O2 a domluví s vámi předání balíčku O2 TV. Více informací o nabídce najdete na airbnb.cz/o2tv.

Odkaz na video ze stavby speciálního Airbnb Skyboxu:
https://www.youtube.com/watch?v=hgXDQ5Y-j1A&feature=youtu.be

Jdete do toho?

Autor: red

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Netradiční dovolená na historické plachetnici? Super zážitek, na který nezapomenete

Stanování ve vzduchu…super!