Krádeže kol u auta přibývají. Jak své elektrony účinně chránit?

V posledních dnech se rozmohly krádeže kol. Pokud nechcete riskovat, že i vaše auto se potakovém zásahu stane nepojízdným, zabezpečte si ho. Jak?

 VAM systém zná řešení: Doplňkové zabezpečení VAM odtah.

Kde je záruka, že kola vašeho vozu zůstanou nepoškozená? Je to jednoduché. Díky tomuto doplňkovému systému se při pokusu o krádež kol či dokonce o odtáhnutí celého vozu aktivuje dvojklaksón a zapnou se dálková světla, což na zloděje dostatečně upozorní.

Celkové zabezpečení

Vaše vozidlo však bude díky VAM systému zabezpečené celkově a to i proti všem dalším možným způsobům krádeže – zloději nepochodí s rušičkami GPS/GSM/GPRS signálu, čtečkami kódů nebo dálkových ovládání ani s duplikátem klíče. Stejně tak nebude možná výměna spínací skříňky, řídící jednotky motoru nebo palubní deksy.

Výhodná cena a bez měsíčních poplatků

Horentní investice se též bát nemusíte, protože VAM systém je cenově dostupný. Navíc, na rozdíl od havarijní pojistky, tento systém si stačí pořídit pouze jednou. Nečekají vás tak žádné pravidelné měsíční nebo roční poplatky a závazky.

Nižší cena havarijní pojistky

Ve vztahu k pojišťovně vám může instalace zabezpečovacího systému VAM dokonce přinést výhodu v podobě nižší ceny havarijní pojistky. Vzhledem k tomu, že se jedná o certifikovaný systém, pojišťovny jsou povinny poskytnout určitou slevu ze standardní ceny tohoto pojištění. Některé pojišťovny dokonce při uzavírání pojistné smlouvy pro dražší vozy třetí anebo i čtvrtou úroveň zabezpečení, kterou vám poskytne právě VAM systém, vyžadují.

Více o tom, proč nezaváhat a nechat si své vozidlo zabezpečit i proti krádeži kol, se dočtete na: www.vamsystem.cz, nebo nás kontaktujte na čísle 720 075 249.

Autor: red

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Auta budeme řídit pouhými myšlenkami. Na trhu mohou být už za 5 let! Technologie je k vidění na CES 2018

Náš redaktor řidičem kamionu. Co byste měli vědět, než se stanete profesionálním řidičem tahače a jak těžká je řehole kamioňáků?