Poslouchejte jenom to, co chcete. Se sluchátky FreeBuds Pro budete mít okolní ruchy pod palcem

Co si do sluchátek pustíte, je plně ve vašich rukách. Jenže už ne tolik rámus z okolí, který může zničehonic překazit poslech hudby nebo stopnout telefonní hovor. Naštěstí jsou pryč doby, kdy člověk nezmohl v podobných situacích vůbec nic. Se sluchátky Huawei FreeBuds Pro už jste pány svého poslechu jedině vy, a to díky funkcím, které pohltí všechny nepotřebné šumy, ale také dokážou propouštět všechny zvuky okolí nebo rozpoznávat lidský hlas.

sluchátka

Poslouchat hudbu při sekání trávy nebo práci s pilou? Dříve (doslova) neslýchaná věc, vždyť normální sluchátka se začala utápět v šumu už při trochu silnějším větru, natož během práce s lomozícím strojem. Ale to už neplatí – moderní technologie umožňuje těm nejlepším přístrojům kdysi nemyslitelné věci, a i sluchátka už se umí naprosto odizolovat od svého okolí. Tak jako FreeBuds Pro, které zachytí hluk o hlasitosti až 40 dB.

Právě dokonalá izolace je jednou z hlavních předností sluchátek, takže při poslechu hudby můžete klidně pracovat se sekačkou, z jejího řvoucího motoru uslyšíte jenom slabý šum. Sluchátka zároveň umí díky třem mikrofonům také naopak propouštět zvuky z okolí na stejné úrovni, jako přehrávat muziku.

Ale protože nic není černobílé, existuje i zlatá střední cesta mezi oběma možnostmi. Ve většině situací si totiž chcete naplno užít požitek z poslechu oblíbené hudby, podcastu nebo telefonního hovoru, zároveň se ale hrozíte toho, že zmeškáte svoji zastávku při jízdě autobusem nebo že budete ignorovat pozdrav starého kamaráda na ulici.

Se sluchátky FreeBuds Pro najdete kompromis. A to díky funkci Voice Mode, která dokáže rozpoznat lidský hlas a vy už tak nikdy o nic důležitého nepřijdete. Ať už je to hlášení stanic v hromadné dopravě, vyvolávání cestujících na letišti nebo oslovení kolemjdoucího při procházce, po zapnutí funkce Voice Mode budete mít jistotu, že ani během hlasitého poslechu už nic nepromeškáte.

Uslyšíte se i ve vichřici

Ta samá vychytávka se týká i telefonních hovorů. Je samozřejmostí, že při příchozím telefonátu se hudba ztlumí, FreeBuds Pro ale umí ještě víc. Díky výkonnému mikrofonu vás příjemce na druhé straně uslyší dokonale i za silného vichru, stejně tak rozpoznáte hlas volaného díky potlačování okolního šumu klidně uprostřed zuřící bouřky i vy.

Při odemykání telefonu už navíc nebudete potřebovat prst. Sluchátka jsou vybavena rozpoznáváním hlasové stopy pomocí vibrací kostí, takže už se nebudete muset trápit s upatlaným čidlem otisku prstu – stačí promluvit a jste rychle pány svého stroje.

Kromě prvotřídní kvality zvuku nabízejí sluchátka FreeBuds Pro také dlouhatánskou výdrž. Přehrávat zvládnou čtyři a půl hodiny v kuse, přičemž pouzdro s baterií a bezdrátovým dobíjením dokáže tuto dobu navýšit až na 20 hodin poslechu (nebo 16 hodin telefonování). Nabíjení je bleskové, jen sedm minut postačí na další hodinu přehrávání.

FreeBuds Pro půjdou do prodeje ve třech barevných provedeních – bílé, černé a stříbrné. K dostání budou za cenu 4 999 Kč a jejich prodej začíná 19. října. Dostupné budou u běžných prodejců a zároveň na shop.huawei.com.