Deadpool překvapil! Kdo si ho nenechal ujít?

Slavnostní premiéru akční komedie Deadpool si nenechalo ujít spoustu známých českých tváří. Do některých byste možná tento žánr netipli, ale na oprsklého komiksového hrdinu ze stáje vydavatelství Marvel se stály doslova fronty.

Na film Deadpool byli zvědaví nejen kritici, ale i známé české tváře. Vždy usměvavá Petra Černocká, která miluje filmy mnoha žánrů, a tak se nezalekla i této akční komedie. Možná dvojité rande si na večer naplánovali kamarádi a kolegové z divadla Martin Písařík a Miroslav Hrabě, kteří přišli v doprovodu dvou krásných dam. Chybět nemohla ani milovnice všech komiksových hrdinů, moderátorka Monika Leová. Po dlouhé době se na veřejnosti objevila i krásná česká modelka Veronika Chmelířová, provdaná Procházková. Na dlouhou dobu blesky všech fotoaparátů směřovaly na Dominiku Mesárošovou, která opět nezklamala a předvedla u foto stěny výstavní výstřih. Zhodnotit akrobatické umění Deadpoola přišli i odborníci na slovo vzatí Petr Horníček a Jindřich Plachta z Losers Cirque Company.

Návštěvníci kina si mohli prohlédnout i unikátní výstavu originálního komiksu Deadpool. Tuto neotřelou akční komedii můžete navštívit v od 10. února, a to i ve 4DX.

Autor: red