Vyhrajte zápas o dokonale hladkou pokožku. Epilátory Panasonic vám pomohou a může je používat i vaše drahá polovička!

Už je to tak. Chloupky a chlupy trápí nejen naše milované, ale i nás muže. Boj lze nyní vyhrát pouze s efektivním pomocníkem, který celou proceduru zrychlí, zbaví vás nepříjemných pocitů a postará se o dlouhotrvající hladký výsledek. Který to je?

epilace a muzi

Péče o vzhled už dávnou není výhradně doménou dam. Tak proč nepoužívat jejich osvědčené „zbraně“?

Tři nové zbraně od Panasonicu

Tři nové epilátory Panasonic ES-EL8A, ES-EL3A a ES-EL2A jsou elegantní, ergonomické a výkonné. Flexibilní hlavu se dvěma disky s 60 pinzetami lze vyklopit o celých 90 stupňů, takže se s ní snadno dostanete i na špatně přístupná místa. Široká hlava je zároveň zárukou rychlé a precizní epilace, každým tahem totiž odstraníte chloupky z větší plochy. Pomocí LED diody si můžete jednoduše posvítit i na ty nejjemnější chloupky, které by jinak zůstaly „opomenuty“.

Dvě rychlosti na výběr

Čas šetří i nový rychlý režim. K dispozici jsou samozřejmě i dvě tradiční rychlosti – normální a pomalá. Všechny tři modely epilátorů jsou bezdrátové a dokonale vodotěsné, takže je můžete používat i ve sprše nebo ve vaně. Stačí kápnout na jejich hlavu trochu sprchového gelu a proces odstraňování chloupků ještě více zjednoduší bohatá pěna.

Když chcete hodně nástavců a něco navíc

Nejširší nabídku nástavců má epilátor Panasonic ES-EL8A. Jde o model typu „6 v 1“ a v jeho výbavě nechybí ani holicí hlava s výsuvným zastřihovačem, epilační hlava na oblast třísel a podpaží či hlava s pemzou na úpravu ztvrdlé kůže na chodidlech.

epilatory Panasonic

Už jste si vybrali? No a jestli vás chloupky nebo chlupy netrápí, máte alespoň dobrý tip na vánoční dárek pro vaši milovanou.:)