Ideální parťák na cesty i do kanceláře. MateBook 14 od Huawei je lehoučký a dlouho vydrží

Pokud se chcete nejen během cestování bavit a pracovat, je důležitý výběr lehkého a zároveň spolehlivého stroje. Perfektní volbou je proto HUAWEI MateBook 14 s tloušťkou pouhých 15,9 mm a hmotností 1,49 kg, jehož baterie vás podrží a zaujme také svým stylovým designem.

huawei

MateBook 14 zachovává DNA této série a vystihuje ji v lehkém, přenosném a minimalistickém designu, který dokazuje krásu jednoduchosti. Dotyková obrazovka 2K FullView s tenkými rámečky okolo displeje má poměr stran 3:2 a nabízí 90procentní poměr obrazovky k tělu notebooku pro pohlcující vizuální zážitek a zároveň podporuje multi-touch a gesta, které umožňují uživatelům ovládat notebook stejně snadno jako chytrý telefon.

Perfektní poměr výkonosti a velikosti

Nový design chladicího systému s ventilátory HUAWEI Shark Fin poskytuje efektivnější chlazení, které umožňuje HUAWEI MateBook 14 plně využít procesor AMD Ryzen 7 4800H a zajistit plynulý a konzistentní výkon. Součástí notebooku je baterie o kapacitě 56 Wh, která poskytuje neuvěřitelnou výdrž až 10 hodin při nepřetržitém přehrávání videa v kvalitě 1080p.

Dalším plusem jsou služby Huawei Share, Multi-screen Collaboration a PC Manager, které jsou nabízené společně s inovativními funkcemi, včetně Eye Comfort Mode, Fingerprint Power Button a kapesního napájecího adaptéru, který skvěle poslouží při práci na cestách.

Notebook, který vás neutahá

MateBook 14 vás ohromí svou lehkostí – s tloušťkou pouhých 15,9 mm a hmotností 1,49 kg snadno splní požadavky na mobilní produktivitu každého uživatele. Pořizování snímků obrazovky je stejně snadné jako dosud díky funkci Finger Gesture Screenshot, která byla průkopnickým počinem společnosti Huawei. Displej FullView také podporuje DC Dimming, který eliminuje blikání, a je certifikovaný TÜV Rheinland díky nízké produkci modrého světla. Ani při delším používání notebooku se tak nemusíte bát únavy očí.

huawei

HUAWEI MateBook 14 je vybavený také zapínacím tlačítkem se zabudovanou čtečkou otisků prstů, které kombinuje funkce čtečky otisků prstů a vypínače pro zefektivnění přihlašování do systému Windows. 2W zvukový systém se dvěma reproduktory pracuje v kombinaci s korekcí zkreslení a přináší posluchačům pohlcující prostorový zvuk. Touchpad nabízí příjemné ovládání a současně podporuje integrované připojení Huawei Share, které uživatelům umožňuje rychle aktivovat spolupráci na více obrazovkách.

Nový HUAWEI MateBook 14 je k dostání na e-shopu Huawei a u všech běžných partnerů od pondělí 16. 8. za cenu 21 999 Kč. Na e-shopu Huawei si můžete také zakoupit nejnovější tablet MatePad 11 za 10 990 Kč, ke kterému dostanete hodnotné dárky jako chytré hodinky Watch GT 2 Pro, sluchátka FreeBuds 4i nebo klávesnici a pero M-Pen.