Soutěžte o krásný mobilní telefon Xperia L2 od Sony. Stačí zodpovědět správně soutěžní otázku a mít štěstí. A telefon je váš!

Rádi soutěžíte? Chcete nový telefon nebo hledáte hodnotný dárek pro někoho blízkého? Máte nyní jedinečnou možnost. Vyhrát model Xperia L2. Co pro to musíte udělat?

Sony Xperia L2

O co soutěžíme

Ode dneška do neděle 28. října 2018 máte možnost s naším portálem Prochlapy.cz ve spolupráci s českým zastoupením výrobce soutěžit o chytrý telefon Xperia L2 od Sony. S novým telefonem si můžete vy nebo vaši blízcí vychutnat skvělý zvuk, a to díky automatické optimalizaci nastavení ClearAudio+ a funkci Clear Bass. Ta se spolehlivě postará o úžasný zážitek z poslechu vaší oblíbené hudby.

Působivé fotoaparáty

Telefon také nabízí velice působivý hlavní fotoaparát s vysokým rozlišením, díky kterému pořídíte ještě detailnější snímky, než dříve. Kvalitní selfie zajistí přední 8MP superširokoúhlý fotoaparát. Displej 5,5″ HD je naprosto dostačující pro sledování oblíbených filmů. A konečně snímač otisků prstů zabezpečí dokonale váš telefon, abyste k němu měli přístup pouze vy nebo jeho majitel.

Jaká vylepšení má Xperia L2

Oproti loňskému roku se telefon dočkal několika znatelných vylepšení. Xperia L2 má jednak větší úložiště, větší RAM a novinkou je i zmíněná čtečka otisků prstů.

 

Technická data:

Paměť a úložiště:

3 GB paměti RAM
32 GB vnitřního úložiště eMMC
Podpora karet microSDXC (až do 256 GB)

Možnosti karet:

Dvě karty SIM
Nano SIM

Operační systém:

Google Android™ N

Procesor:

Mediatek MT6737T

Baterie:

3300 mAh
Adaptivní nabíjení Qnovo
Battery Care
Režim STAMINA

Display:

5,5″ HD 720p – Technologie vylepšení obrazu

Více podrobností o telefonu najdete na https://www.sonymobile.com/cz/products/phones/xperia-l2/.

Sony Xperia L2

Jak můžete vyhrát?

Je to jednoduché, stačí odpovědět na soutěžní otázku. A mít trochu štěstí.

Soutěžní otázka zní:

Jaké rozlišení má fotoaparát v tomto mobilním telefonu?

a/ 13 MP

b/ 15 MP

c/ 12 MP

Nápovědu k soutěžní otázce najdete na stránkách Sony.cz.

  Účastí v soutěži

  a) uděluji portálu Prochlapy.cz souhlas ke zpracování osobních údajů s použitím své adresy a telefonního čísla, za účelem navázání kontaktu se soutěžícím v průběhu soutěže a pro účely zasílání informací o průběhu této soutěže;

  b) uděluji portálu Prochlapy.cz v souladu se zák. č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, adresa a telefonní číslo, které organizátorovi a portálu Prochlapy.cz v souvislosti se svou účastí v soutěži nebo čerpáním výhry poskytne, za účelem prověření jeho platné účasti v soutěži, předání výhry v soutěži, a to na dobu konání soutěže; souhlasí též s jejich zveřejněním v rozsahu jméno, příjmení, neúplná adresa (název obce) ve sdělovacích prostředcích a na webových stránkách portálu Prochlapy.cz, pokud bude toto užití v souvislosti s touto soutěží, zejména za účelem vyhlášení výherců. Soutěžící zároveň vyjadřuje svůj souhlas s tím, aby tyto osobní údaje byly v plném rozsahu a jenom k výše uvedeným účelům zpracovávány i prostřednictvím třetích osob pověřených organizátorem a portálem Prochlapy.cz. Organizátor a portál Prochlapy.cz je oprávněn k těmto osobním údajům přiřazovat i další osobní údaje soutěžícího. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící si je vědom svých práv plynoucích z ustanovení § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejména pokud zjistí nebo se domnívá, že organizátor, portál Prochlapy.cz nebo třetí osoby pověřené organizátorem nebo portálem Prochlapy.cz provádějí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může požadovat doplnění, opravu, blokování nebo likvidaci svých osobních údajů. Okamžikem doručení písemného požadavku soutěžícího na blokování nebo likvidaci osobních údajů organizátorovi je soutěžící vyloučen z další účasti ve hře včetně ztráty nároku na předání výhry, bude-li doručen před jejím předáním;

  c) stane-li se výhercem, dává organizátorovi a portálu Prochlapy.cz, v souladu s ust. § 12 Občanského zákoníku v platném znění, souhlas s užitím své podobizny, svých písemných projevů, obrazových snímků a obrazových i zvukových záznamů týkajících se jeho osoby nebo jeho projevů osobní povahy pořízených organizátorem nebo portálem Prochlapy.cz v souvislosti s pořádáním soutěže a předáváním výhry (dále jen „snímek“) pro komerční účely na všech komunikačních médiích, bez ohledu na jejich povahu a určení, a to všemi obvyklými způsoby, s jejich následnou úpravou a s jejich případným spojením s jinými díly nebo zařazením do souborného díla. Účastník uděluje organizátorovi a portálu Prochlapy.cz tento souhlas bezplatně, bez věcného, časového, množstevního a územního omezení. Tento souhlas se vztahuje i na třetí osoby, kterým organizátor nebo portál Prochlapy.cz snímek v souladu s jeho určením poskytne.

  Vyhrává 200. správná odpověď. Soutěž končí v neděli 28.10.2018 ve 23,59. Výherce následně vyhlásíme na našem webu a zkontaktujeme pro předání výhry. Předem všem přejeme mnoho štěstí.

  Xperia L2 od Sony