Soutěžíme s kinem IMAX o 6 lístků na Jacka Reachera!!!

Drsnějších detektivů po světě moc nechodí. Jack Reacher má navíc pod kůží vojenský dril, tvář Toma Cruise, pronikavý intelekt a neodolatelnou schopnost z kohokoliv cokoliv vymlátit. Hrdina úspěšné knižní série Leeho Childa poprvé úspěšně vlezl na filmová plátna před čtyřmi lety a už tehdy bylo jasné, že to nebylo naposledy. Nyní přichází do kin snímek Jack Reacher: Nevracej se! Ve všech multiplexech Cinema City a kině IMAX ho můžete navštívit od 20. října 2016. A my pro 3 z vás máme 6 lístků zdarma na tenhle prima biják!

O co kráčí…

Reacher nejraději pracuje tam, kde by byl oficiální postup příliš zdlouhavý. Jako bývalý major vojenské policie má rád zločiny s armádní příchutí a vůbec nejraději ty, které na první pohled nedávají smysl. Jako třeba obvinění velitelky Susan Turnerové (Cobie Smulders) ze špionáže. Krásku s dosud neposkvrněnou pověstí, kolem které začali náhle v podezřelém tempu umírat lidé, chtěl původně pozvat na večeři. Teď ji musí vytáhnout z basy, aby pomohl dokázat její nevinu. Někomu se to samozřejmě nelíbí a ten Někdo bude chtít Reachera pořádně klepnout přes prsty. Neváhá k tomu přitom využít i ty nejodpornější prostředky, jako je likvidace Reacherovy dcery, o jejíž existenci on sám dosud neměl tušení. Tady jde totiž o hodně.

Režie dalšího Reacherova příběhu se ujal Edward Zwick, který je také podepsaný pod scénářem jako spoluautor. S Tomem Cruisem si vyzkoušel spolupráci už na historickém eposu Poslední samuraj. „Jeho odhodlanost a pracovitost je neuvěřitelná, ale Tom nebyl jediný důvod, proč jsem tuhle nabídku vzal. Rád si rozšiřuji obzory a drsný thriller je žánr, se kterým jsem dosud neměl tu čest,“ říká režisér filmů, jako jsou Krvavý diamant nebo Legenda o vášni. Zwick je navíc zárukou toho, že díl s podtitulem „Nevracej se“ není pouhou kopií předchozího filmu s Reacherem. „I když si drží stejný ironický nadhled, je to jinak úplně jiný film, stejně jako je jiná situace, ve které se hlavní hrdina ocitá. Budu rád, když po letech dokážou diváci oba díly snadno rozeznat, i proto chci, aby můj Reacher byl originál,“ vysvětluje.

Chcete lístky zdarma? Tak koukejte napsat do redakce…

Soutěžní otázka zní: Jak velké je plátno v kině IMAX?

a) 170 m2

b) 260 m2

c) 350 m2

Své odpovědi pište na adresu soutez@prochlapy.cz. Do pole předmět přidejte heslo „Jack Reacher“, dále nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. Vyhrává 300. , 500. a 700. email v pořadí se správnou odpovědí. Soutěž trvá od úterý 25. října do pátku 28. října 2017 do 24,00 hodin. Všechny výherce budeme kontaktovat mailem v sobotu 29. října ohledně předání výhry.

Tak za redakci hodně štěstí!