S chytáním ryb vám pomůže chytrý telefon

Nemusíte mít vodotěsný mobil, abyste ulovili svůj kapitální kousek. Fór je totiž v něčem jiném. Jmenuje se Deeper.

Současný extrémně rychlý rozvoj moderních technologií prostupuje prakticky všemi oblastmi života. A tak možná ani nikoho nepřekvapí, že proniká i do tak pohodové a klidné činnosti, jakou je chytání ryb. I s ním vám totiž může pomoci.

Jestli si myslíte, že největší pomocí je na rybách mobil vypnout, tak jste na omylu. Možná stačí dát vyzvánění do režimu vibrace a využít novou vychytávku s názvem Deeper. Ta má totiž chytání ryb zmáknuté pěkně do hloubky.

Šup s koulí do vody

Deeper má tvar větší kulečníkové koule a disponuje hned několika funkcemi. Tou nejdůležitější je bezesporu sonar, který dokáže ryby a hloubku, v níž se pohybují, lokalizovat. Zároveň lze Deeper využít na měření hloubky, teploty vody a ke zmapování dna. Komunikaci mezi „koulí“ Deeper a smartphone či tabletem zajišťuje technologie Bluetooth.

Deeper mohou použít rybáři „jablíčkáři“, tak ti, co mají mobil s androidem. Pokud vás tahle vychytávka nalákala a prostě ji musíte mít, tak řešením je pro vás obchod Amazon, kde je k mání za 202 dolarů, tedy zhruba 4900 korun.

Autor: Zvonimír Bláha

Foto: Blessthisstuff.com

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Evoluce telefonů. Zkuste se na ni podívat jinak

5 futuristických technologií, které fungují už dnes

Send this to a friend