Rakuten Viber slaví 9 let od uvedení na trh s dárky pro každého

Rakuten Viber, aplikace pro zasílání zpráv, kterou používá více než 1 miliarda lidí na celém světě, představuje exkluzivní narozeninový chatbot – a rozdává dárky svým uživatelům!

Rakuten Viber slaví 9 let od uvedení na trh s dárky pro každého

Představení narozeninového botu k 9. výročí Viberu dává uživatelům možnost roztočit kolo štěstí a vyhrát speciální dárky: kupón Viber Out, speciální slevy, poukázky od partnerů nebo balíčky zábavných samolepek. Každý, kdo zatočí kolem štěstí, obdrží dárek! Druhý dárek bude pro každého, kdo pozve své přátele, aby také zkusili své štěstí.

Kromě cen od Viberu, nabídne výhry i více než 35 partnerských značek. Uživatelé Viberu mají šanci vyhrát celkem téměř 35 milionů USD – tedy přes 800 milionů Korun. Výhry jsou v každé zemi jiné a uživatelé tak uvidí různé nabídky.

9 let komunikace pomocí aplikace Viber

Když společnost Viber vstoupila před 9 lety na trh, nabízela uživatelům možnost udržovat kontakt s přáteli a rodinou po celém světě bez placení vysokých účtů za telefon. Dnes kromě toho nabízí nejbezpečnější možnost pro zasílání zpráv a komunikaci.

Tým Viberu chtěl oslavit 9 let platformy takovým způsobem, který by odměnil i uživatele. Jsou to právě oni, kdo dovedli Viber tam, kde je dnes,“ řekla Cristina Constandache, CRO, Viber. „Jsme vděční za to, že se zapojilo i mnoho našich partnerů a nabídlo na našem narozeninovém botu značkové ceny.

Zatočte a vyhrajte nyní: https://vb.me/e7e777 Tento přístup jde pouze přes mobilní telefon.