Rakuten Viber prohlubuje spolupráci s herní platformou GAMEE. Jaké nové možnosti aplikace nabízí?

Balíček zábavných samolepek od GAMEE přináší do chatu Viber legendární postavu křečka a chatbota s cílem zlepšit mobilní uživatelský zážitek a rozvířit vánoční vibrace.

Rakuten Viber

Ještě více možností!

Rakuten Viber, jedna z předních komunikačních aplikací na světě, a GAMEE, platforma určená pro snadnou integraci a sdílení her v rámci různých sociálních prostředí, oznámili nový krok ve vzájemné spolupráci, která již byla zahájena počátkem tohoto roku. GAMEE spouští zábavnou vánoční sadu samolepek s vlastními postavami křečků, které jsou k mání na chatu Viber v češtině i ve slovenštině. Každému, kdo si balíček se samolepkami stáhne, bude automaticky předplacen chatbot GAMEE se speciálními vánočními hrami lokalizovanými do češtiny a slovenštiny.

Hry přímo v konverzacích

Nová spolupráce, která zahrnuje balíček se samolepkami a chatbota GAMEE na Viberu, je dalším krokem v partnerství s Rakuten Viber. V březnu spustila společnost GAMEE své první herní rozšíření chatu, obsahující 84 her hratelných přímo v chatovacím prostředí aplikace Viber. Toto rozšíření chatu umožňuje uživatelům Viber začlenit hry GAMEE přímo do svých konverzací a interakcí s přáteli, a rozšiřovat dosah těchto her na další uživatele po celém světě. GAMEE má v současné době na Viberu téměř 3 miliony fanoušků z celého světa. “Počet našich fanoušků na Viberu v posledních měsících výrazně narostl a nám dělá velkou radost vidět, jak aktivní jsou její členové každý den aktivní. U každého postu, který sdílíme, vidíme tisíce organických interakcí. V současné době je to pro nás sociální síť s největším zapojením našich fanoušků,” uvedla Božena Rezab, GAMEE CEO.

Duch vánoc do každého smartphonu

„Rádi spolupracujeme s inovativními společnostmi, jako je GAMEE. Tato spolupráce nám umožňuje přinášet fenomén sociálního hraní našim fanouškům a dát jim něco, o čem si mohou společně povídat, sdílet mezi sebou a také si to pořádně užít,“ říká Daniela Ivanová, manažerka Viber Partnership v regionu CEE. „Naše speciální vánoční kampaň má za cíl přivést svátečního ducha letošního roku do každého českého smartphonu. Naším dárkem komunitě je interaktivní herní zážitek, který zahřeje vaše srdce (a prsty) formou speciálních vánočních her s rozmanitými výzvami.

Co je to chatbot?

Viber je výkonný komunikační nástroj, který nabízí mnoho příležitostí pro B2B a B2C komunikaci. Mezi nimi nechybí stále populární samolepky, chatboti a komunity. Díky komunitám se společnost Viber stala první aplikací pro zasílání zpráv, která nabízí prostor pro chat, kde si až 1 miliarda uživatelů může vyměnit zprávy a veškerou formu obsahu. Chatboti jsou nový a rychlý způsob komunikace, který má současně zábavnou i praktickou funkci. Jedná se o počítačové programy, které nejčastěji využívají přední světové značky a organizace ke komunikaci s veřejností. Jejich cílem je usnadnit lidem život tím, že s nimi vedou zjednodušenou komunikaci, během které jim poskytují informace a odpovědi na otázky pouze jedním kliknutím. Jakožto nový způsob komunikace s uživateli a možnými spotřebiteli jsou chatboti schopni komunikovat s lidmi na osobní úrovni, takže zároveň fungují jako důležitý spojující prvek mezi značkou a spotřebiteli i na mentální úrovni.

Viber

 

Česká herní platforma GAMEE

Jako průkopník v mobilním herním průmyslu byl GAMEE stvořen proto, aby umožnil a povzbudil hráče z celého světa podílet malou měrou na budování a udržování celé herní komunity. S více než 2 miliardami zaznamenaných spuštění her je zřejmé, že přístup GAMEE k sociálnímu hraní napříč platformami hraje do noty mobilním uživatelům. Spolu se zpřístupněním svých her v různých sociálních prostředích, tedy nejen ve vlastní aplikaci, GAMEE přináší nevtíravé herní možnosti, které dovolují hráčům účastnit se a soutěžit ve hrách v prostředí mobilních zařízení, kde stejně už tráví většinu svého času.

Těší nás, že budeme dále rozvíjet své partnerství s platformou Viber a také přiblížíme výsledky této spolupráce našim českým a slovenským hráčům,“ říká Bozena Rezab, výkonná ředitelka společnosti GAMEE. „Jsme přesvědčeni, že uživatelé si budou naše samolepky a chatbota v místním jazyce opravdu užívat,“ dodává.

Samolepky si můžete stáhnout zde: https://vb.me/af87e8 

Připojit se k chatbotu zde: https://vb.me/7bcd13 

O platformě Rakuten Viber

V Rakuten Viber spojujeme lidi. Bez ohledu na to, kdo jsou nebo odkud jsou. Naše celosvětová uživatelská základna má přístup k řadě funkcí, jako jsou individuální rozhovory, videohovory, skupinové zasílání zpráv, novinky a diskuze se svými oblíbenými značkami a celebritami. Našim uživatelům zajišťujeme bezpečné a svobodné prostředí pro sdílení svých emocí.

Rakuten Viber je součástí Rakuten Inc., světového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančních služeb. Jedná se o oficiální komunikační kanál týmu FC Barcelona a oficiálního partnera pro rychlé zasílání zpráv a volání týmu Golden State Warriors.

Připojte se k Viber ještě dnes a vychutnejte si nejlepší komunikační zážitek na světě.

Autor: red