Rakuten Viber představuje zcela novou funkci, která uživatelům umožňuje vytvářet vlastní samolepky přímo v aplikaci

Rakuten Viber jako jediná komunikační aplikace umožňuje uživatelům zapojit vlastní kreativitu a vytvářet samolepky z oblíbených fotek.

Rakuten Viber představuje zcela novou funkci, které uživatelům umožňuje vytvářet vlastní samolepky přímo v aplikaci

Rakuten Viber, jedna z předních komunikačních aplikací na světě, uvádí novou funkci nazvanou Create a Sticker, která uživatelům umožňuje snadno zapojit vlastní kreativitu a vytvářet tak své unikátní samolepky.

Aplikace Viber je známá tím, že nabízí uživatelům velké množství samolepek, které mohou posílat a vyjadřovat tak své pocity nebo se prostě jen dobře bavit. V loňském roce si její uživatelé poslali vice než 30 miliard samolepek. Nyní Viber umožňuje vytváření vlastních samolepek, které uživatelům umožní ještě lépe vyjádřit to, co se odehrává v jejich životech. Mohou si tak vytvořit samolepky, které přátelům ukáží, jak se cítí, vyjádří osobnosti členů v určité skupině, představí nové štěňátko nebo upoutají na nadcházející velkou akci.

Rakuten Viber představuje zcela novou funkci, které uživatelům umožňuje vytvářet vlastní samolepky přímo v aplikaci

zdroj: Rakuten Viber

Udělejte si Viber takový, jaký ho chcete

Uživatelé mohou vytvářet sady až 24 samolepek. Stačí otevřít funkci Sticker Creator v obchodě s nálepkami nebo z odkazu na samolepky v jakémkoliv chatu. Mohou také vyfotit, co je zaujalo a rovnou fotografii přetvořit v samolepku.

Funkce Sticker Creator umožňuje:

  • Upravit tvar samolepek: s fotkami se dá libovolně hýbat, otáčet je, zaostřovat nebo vymazat pozadí s pomocí magické hůlky
  • Dekorovat samolepky: aplikace umožňuje samolepky libovolně dekorovat a dotvářet, přidávat texty, další samolepky, emotikony

Uživatelé mají také možnost zvolit si, jestli samolepky použijí pouze pro svojí vlastní komunikaci nebo jestli umožní jejich užití také dalším lidem. Stačí zvolit si, jestli je sada samolepek soukromá nebo veřejná. V případě, že veřejné samolepky budou porušovat pravidla komunikace na Viberu, budou odstraněny.

Vytváření vlastních samolepek bude již v nadcházejících dnech možné na telefonech Android v Google Play Store a brzy to umožní i iOS a Viber Desktop.