Poprvé budeme mít Českou Miss Technologie

Společnost AV MEDIA se stala oficiálním partnerem soutěže Česká Miss 2016. A co to znamená? Že poprvé v historii budou moci fanoušci volit také nejkrásnější dívku v soutěžní kategorii Česká Miss Technologie.

Vyhlášení vítězky proběhne v průběhu slavnostního finálového galavečera 2. dubna 2016 v Obecním domě v Praze. Koukejte se teda přičinit.

Jak? Volba probíhá prostřednictvím aplikace na facebookové stránce Česká Miss Technologie 2016 a fanoušci mohou své favoritce posílat až 5 hlasů denně do 1. 4. 2016. Hlasující mohou vyhrát smartphone v hodnotě 5 000 Kč nebo jedno z 10 triček Česká Miss s vlastnoručním podpisem vítězky Česká Miss Technologie 2016. To zní lákavě ne?

Vítězce Česká Miss Technologie 2016 předají zástupci společnosti AV MEDIA hlavní cenu – Centrum domácí zábavy a komunikace v hodnotě 100 000,- Kč.

„Myšlenka propojení moderních technologií s krásou a vznik nové soutěže v rámci Česká Miss 2016 nás velmi zaujala, neboť technologie už dávno nejsou doménou pouze mužů, ale užitek i radost v nich nacházejí i krásné dívky,“ uvádí k nové soutěži Tomáš Přáda, marketingový manažer AV MEDIA.

Tak to už se těšíme…:))

Autor: red

MOHLO  BY VÁS ZAJÍMAT:

Kandidátky na Miss Universe 2015 bez make-upu

Smrt rakouské miss. Sakra, to je škody! A co se vlastně stalo?