Pobřežní hlídka se konečně vypravila na pláž. Co jsme vyšpehovali?

Ohlášené březnové natáčení očekávaného rebootu kultovního seriálu Pobřežní hlídka konečně začalo. Tentokrát se ovšem nedočkáme seriálu, ale plnohodnotného filmu s dvakrát tak velkou porcí příčně pruhované svaloviny a ženských křivek. Koneckonců, máme fotky.

Dlouhou dobu probíhaly spekulace o tom, koho si vůbec vezme Dwayne „The Rock“ Johnson k sobě do týmu jako parťáka, a samozřejmě i nepostradatelné parťačky. Los padl na téměř třicetiletého Zaca Efrona, který se může vedle čtyřicátníka The Rocka cítit trochu jako mladíček. Rozhodně v porovnání s takovou horou svalů mohl vypadat jako drobeček, jelikož mu vedoucího party plavčíků chybí zhruba třicet centimetrů a přes čtyřicet kilo váhy. Z fotek z natáčení ale můžeme vidět, že se Efron může Johnsonovi možná i více než rovnat. Co chvíli pořádají soutěže v posilování a jeden vedle druhé vystavují pekáče plné buchet.

666dffd047c2f1cb63d5e4363ca1fb9a

Efron rozhodně nezaostává

Chlapi si rozhodně sednou

Mezi soutěžemi, kterých se chlapy proti sobě účastní, nechybí přítahy, překlápění obrovských pneumatik a zvedání těžké váhy. Zac Efron si navíc oproti silákovi Johnsonovi rád pošplhá na laně nebo si dá nelehkou překážkovou dráhu. Na konci tréninku si pak akorát znovu obléknou své moderní a stylové uniformy záchranářů pobřežní hlídky, a udělají fotku nejlépe s přístavem v pozadí anebo rovnou na pracovním motorovém člunu. Ženy můžou jenom mrkat na to, jak jim to spolu při natáčení sedne.

12751559_1709496315995898_2084830427_n

První projížďka za sebou

Ženské obsazení se trochu pozměnilo

A když zmiňujeme ženy, určitě nesmíme zapomenout na dívčí obsazení záchranného týmu Pobřežní hlídky. Z původních ohlášených jmen, mezi kterými jste mohli v našem posledním článku vidět například Ninu Dobrev z Upířích deníků, však zůstalo jenom jedno jediné. Z castingu, pokud na něm vůbec byla, vítězně vyšla jenom Alexandra Daddario, která si střihla vedlejší roli s Johnsonem v katastrofickém San Andreas. Fotku s ní doplnil herec na svůj Instagram jako poslední, před dalšími dvěma krásnými herečkami. Své místo v týmu totiž získaly i Ilfenesh Hadera a Kelly Rohrbach, která oživí roli postavy C. J. Parker, kterou v původním seriálu hrála legendární Pamela Anderson. A ta podobnost tam určitě bude. Jinak to všem herečkám v uniformách velmi sluší.

Dwayne-Johnson-Kelly-Rohrbach-e1457201290862

Mezi Pamelou a Kelly jsou jen malé rozdíly

Bomba nakonec

A poslední dvě, a tentokrát poměrně divoké karty? Záporák se zatím zdá být žena a bude ji hrát Priyanka Chopra (viz níže). Její postava se jmenuje Victoria Leeds, a kdo ví, co od ní budeme moct očekávat. A teď ta obrovská novinka… Dwayne „The Rock“ Johnson na svém Instagramu rovněž sdílel video, ve kterém si volá s Davidem Hasselhoffem, který víceméně potvrzuje svoji roli ve filmu. Už víme, že Johnson bude hrát Mitche Buchannona. Teď to ale vypadá, že vedle Hasselhoffa to bude Buchannon junior.

https://www.instagram.com/p/BCeX_s5oh2w/

https://www.instagram.com/p/BCJHgT5oh7g/

Tak jak se těšíte na reboot?

Autor: Jan Marek