Na co se můžete těšit při první návštěvě erotických masáží?

Erotická masáž je pojem, který pro mnoho lidí skrývá vzrušující dobrodružství. Představuje nejen nový smyslný zážitek, ale napomáhá i při uvolnění stresu a napětí vzniklého vlivem hektického života. Možná i vás erotická masáž nesmírně láká, ale stále váháte, jestli ji vyzkoušet nebo ne. Možná vám v rozhodnutí brání nervozita z neznámého, kdy nevíte, na co se při erotické masáži vlastně můžete těšit a co můžete očekávat.

erotické masáže

Strach z neznámého je zbytečný

Pokud je pro nás něco nové a neznámé, máme z toho většinou tak trochu strach. Podobně se můžete cítit i vy před první návštěvou erotické masáže. Nervozita je ale úplně zbytečná.

Cílem erotické masáže je vaše maximální uspokojení a to po všech stránkách – jak po duševní, kdy si odpočinete a zbavíte se stresu, tak především po té fyzické, kdy je vám odměnou dosažení vrcholu blaha.

Od první chvíle se budete cítit jako v rukavičkách

Už první návštěva v masážním salonu Infinity SPA pro vás bude nezapomenutelná. Od prvního okamžiku o vás totiž bude postaráno jako v rukavičkách.

Společně s masérkou (můžete si vybrat i masáž s dvěma masérkami) započnete váš jedinečný zážitek ve sprše pod proudem horké vody, kde se můžete těšit na vzrušující doteky. Poté se přesunete do intimně zařízeného pokoje, kde se položíte na břicho a necháte masérku, aby se postarala o uvolnění napětí z vašich zad a zadní části vašeho těla. Od klasické masáže se ta erotická liší v tom, že masérka nepoužívá pouze ruce, ale do masáže zapojuje celé tělo.

Na co se můžete těšit při první návštěvě erotických masáží?

zdroj: masaze-infinity

Sladká odměna na závěr

Po masáži zadní části těla se obrátíte na záda a masérka se postará o přední část vašeho těla. U masáže můžete mít zavřené oči, nebo se můžete kochat pohledem na dokonalé tělo ženy, která vás bude něžně rozmazlovat. Erotická masáž postupně kulminuje od jemného vzrušení, přes příjemné napětí až po to nejlepší, čeho se již nebudete moci dočkat. Vzrušující erotické masáže jsou zakončeny vyvrcholením, kterých může být i několik. Domů si odnesete zážitek, na který opravdu jen tak nezapomenete.

Na co se můžete těšit při první návštěvě erotických masáží?

zdroj: masaze-infinity