Levná neděle se blíží! Zajděte do kina za babku!

Neděle bývá často u každého ve znamení blížícího se pondělí a příprav na další pracovní týden. Proč si ale neužít klidnou neděli ve společnosti hrdinů některého z nejnovějších filmů a ještě k tomu téměř za babku?

Právě tuto neděli, tedy 1. května, si pro vás multiplexy Cinema City přichystaly LEVNOU NEDĚLI! Můžete tak za zlomek standardní ceny stihnout i více filmů v jeden den. Pro členy Cinema City CLUBU seženete vstupenky na 2D promítání už za 50 Kč, v případě 3D zaplatíte pouze 100 Kč. Užít si film na maximum za minimum, pak můžete v kině IMAX, a to pouze za 60 Kč.

Členství v clubu je fajn

Ještě nejste členy CLUBU Cinema City? Možná chyba! Členstvím v klubu získáte zajímavé výhody. Třeba každá zakoupená vstupenka (platí i pro studentskou či dětskou vstupenku) bude pro vás automaticky o 20 Kč levnější. Zároveň z každého nákupu získáváte 10 % v podobě bodů zpět na váš účet, a ty pak můžete proměnit za lístky, popcorn či nápoje z postmixu. Atd.atd…

Takže…pokud chcete ušetřit a vidět svoje oblíbené bijáky, vyražte do kina v neděli. Náš tip: kupte si raději vstupenky dříve, bývají vyprodané. Výhoda: Konečně zase zažijete plný sál lidí!:)

Autor: red