6 pádných argumentů, proč je bezpečnostní systém v autě dobrý

Už jste slyšeli o zabezpečovacích systémech, ale říkali jste si, že není důvod si něco takového do vozu namontovat? Pokud však chcete, aby vaše vozidlo zůstalo vaším, měli byste tuto možnost zvážit. Vyvrátíme vám nejčastější protiargumenty.

Řada lidí neustále oponuje, že bezpečnostní systém v jejich autě je v podstatě k ničemu nebo něco navíc, co není až tak nutné řešit. Řekneme si všechny důvody, proč byste si jej měli pořídit.

Vozidlo je již chráněno proti krádeži

Tahle ochrana ale sama o sobě nestačí! I když je výrobní vozidlo standardně vybaveno imobilizérem, není to dostatečné a nezaručuje, že vozidlo nebude odcizeno.

Ztráta záruky

Dalším argumentem ze stran majitelů vozů je, že když si nainstalují bezpečnostní systém, ztratí záruku. Jak je to ale v reálu? O záruku nepřijdete. Instalace bezpečnostního systému VAM nemá žádný negativní dopad na záruku. Navíc tento systém přebírá záruku na všechny části vozidla.

Stačí vám pojištění proti krádeži!?

Domníváte se, že když máte pojištění proti krádeži, samotný bezpečnostní systém nepotřebujete? Ale…Pojištění proti krádeži má proti bezpečnostnímu systému řadu nevýhod. V první řadě musíte být smířeni s tím, že vaše milované auto už nikdy nebudete vidět. Za druhé, pokud pojišťovna událost uzná, zaplatí vám pouze zbytkovou hodnotu vozidla. Za tuto částku si však vozidlo stejného typu a vybavení koupíte jen těžko. Také se připravte na fakt, že budete na peníze od pojišťovny čekat asi půl roku.

Bojíte se, že i s bezpečnostním systémem vám vůz odzicí?

„Pokud by tomu tak bylo, bylo by to poprvé v celé 15-leté historii naší společnosti. I když se auto s bezpečnostním systémem VAM pokoušelo ukrást až v 500 případech, nestalo se tak ani jednou,“ říká odborník ze společnosti vamsystem.cz.

Instalace bude trvat dlouho. Omyl!

„Konkrétně instalace bezpečnostního systému VAM umožní vykonat práci během několika hodin. Kromě toho, pokud máte zájem, mohou také za vámi naši technici přijet nainstalovat vám tento systém kde si zvozlíte – například v garáži,“ dodává specialista.

Budu muset aktivovat svůj bezpečnostní systém, neustále přemýšlet a bude to trvat spoustu času

Např. aktivace a deaktivace bezpečnostního systému VAM je velmi jednoduchá. Probíhá následovně. V rámci instalace vám technici do palubní desky zapojí díl , kam jednoduše vložíte kazetu a vyrážíte. Když opouštíte auto, kazetku opět vložíte do skříňky. Bez použití kazety nebude možné váš vůz spustit žádným způsobem.

Jak to, že bezpečnostní systém VAM nelze překonat?

Unikátní systém VAM pracuje totiž na principu elektromechanické bezpečnosti. Ochrání tak vaše vozidlo před jakýmkoli způsobem krádeže – použitím rušiček GPS / GSM / GPRS signálu, čtečky kódů či dálkových ovládání, výměnou spínací skříňky, řídící jednotky motoru či palubní desky, ale i před použitím duplikátu klíče.

Další výhody bezpečnostního systému VAM najdete na webu: www.vamsystem.cz  nebo na tel. čísle 420 720 344 099.