Zneklidňující a šílené trendy: na čem si teď lidé ujíždějí při sexu? HIV ruleta a další extremity! Co lidé ještě budou chtít vyzkoušet?

V oblasti prevence nechtěného početí a ochraně před sexuálně přenosnými onemocněními učinili lidé v posledních padesáti letech velký skok kupředu. Vývoj ale nikdy nemá úplně přímou trasu, a jsou tu i slepé uličky. Tenhle článek je o nich: toto jsou módní sexuální trendy, které mají blízko k hazardu.

Trendy v sexu

V případě praxe pojmenované termínem jiftip dokonale platí. O co jde? Je to praxe, při které si muž „ucpe“ vývod z močové trubice, a tím zabrání přenosu spermatu při vyvrcholení. Kde je problém? Že tahle metoda je ještě méně efektivní a spolehlivá, než kdybyste používali jako antikoncepci mikrotenový sáček od ranního pečiva.

Jiftip: intimnější než kondom

Už sám nápad zavádět cokoliv do močové trubice zní jako pozvánka pro bolestivý trapas, při kterém bude na pohotovosti nakonec asistovat urolog a úzká pinzeta nebo nůžky. Ale jak pravil klasik, každou minutu se rodí jeden nový hlupák. Možná zrovna proto, že někdo před tím vsadil na jiftip? Původní amatérské nápady, jak si obalit penis žvýkačkou, případně jak na párty vyrazit s nerezovým šroubem v penisu (abyste vždy byli připraveni hned do akce) dnes nahradila sofistikovaná nabídka.

Je libo čepičku?

Jiftipové čepičky, které pasují tak akorát na vrchol žaludu. Nabízí prý mnohem intimnější sexuální prožitek, než kondomy. Dokonalý orální sex, nikde žádné nepříjemné skvrny, snadná aplikace. Že to zní zajímavě? Má to ale jeden pořádný háček. Nechrání vás to před nemocemi, a o jejich schopnosti bránit početí se zatím směle pochybuje. Inu, zaslepená močová trubice je prostě slepá cesta vývoje.

Inspirace pravěkem

U kosmetických ozdob pánského přirození ještě chvilku zůstaneme, byť tenhle kousek má blíž k aplikované chirurgii z prehistorie. Přesněji řečeno, z doby kamenné. Problematiku přiměřeného potěšení a ochrany před početím řešili ještě nedávno Papuánští domorodci z guinejské vysočiny tím, že si provrtávali močovou trubici u kořene penisu skrz naskrz. Citoslovce, které teď asi hledáte, zní: „Au.“ A jak že tenhle vynález fungoval?

Kde nechal tesař díru

Pokud si jen potřebujete odskočit na malou stranu, případně máte v plánu plodit potomka, prsty překryjete perforace. Průtok zůstane zachován. V opačném případě zboží nedorazí do cíle. Tuhle praxi mimochodem v omezené míře aplikovala i část mayských indiánů. Co dodat? Že by tahle nepříliš efektivní, bolestivá a krajně nehygienická záležitost měla zůstat v dávnověku. Jenže se teď překvapivě stává populární mezi příznivci extrémního piercingu. Navzdory tomu, že podobné děrování je úžasné prostředí pro rozvoj infekcí, které vás snadno zbaví erekce navždy.

Ruská ruleta, kterou o chvilku přežijete

Dává vám život plnými hrstmi, a vás už to začíná trochu nudit? Prahnete po dobrodružství, pořádné porci adrenalinu? Tak můžete vyzkoušet (ale vážně, radši to nezkoušejte) populární HIV ruletu. Prostě pořádně odvázanou swingers párty, kde je jeden z účastníků nebo účastnic prokazatelně nakažený virem HIV. Pokud tenhle večírek dokážete přežít bez nehody, zaplaví vás pocit nezměrného štěstí. A sex si prý užijete tak, jako ještě nikdy.

Nemyslete na budoucnost, žijte přítomností!

Prostě něco jako ruská ruleta, kterou ale za jistou cenu přežijete. Že to zní dost ujetě a krajně nezodpovědně? Jistě, ale španělská mládež to teď vidí jinak. Prý když HIV zachytíte včas, dá se zaléčit a vlastně je to jen taková drobná zdravotní komplikace. O smrtelných následcích svého počínání moc nepřemýšlí. Za tu zábavu to prý stojí. Každopádně je fajn to vědět, jestli vás teď zvou na nějakou odvázanou akci do Barcelony. Jen v Katalánsku je teď evidováno 30 000 nakažených, což už je slušná Afrika.

Autor: Radomír Dohnal

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

50 odstínů ženského přirození. Jakou má mít vlastně barvu a tvar? Je možné potkat dvě milenky, které by “ji” měly stejnou?

Buďte obezřetní, dnes už vás může zabít cokoliv! Kdy můžete zemřít na orální sex?

Loading...
Send this to a friend