Žena spala s hadem každou noc. Znepokojená jeho nedostatkem chuti k jídlu ho vzala k veterináři a dozvěděla se děsivou pravdu

Žena milovala své exotické zvíře. Nevěděla, že její had má strašné tajemství. Bylo odhaleno veterinářem, se kterým se rozhodla konzultovat, problém, při kterém její zvířátko nějakou dobu vykazovalo znepokojující nedostatek chuti k jídlu.

Žena si udělala neobvyklého mazlíčka. Had se stal jejím věrným společníkem. Vzala ho s sebou kamkoli mohla. Nezajímala se o komentáře své rodiny a přátel – věřila, že její python je jedinečný a že s ní má úžasné spojení. Dokonce s ní spal. Po nějaké době se však obávala nedostatku chuti zvířete. Když vzala hada k veterináři, objevila se strašná pravda.
Exotická zvířata , zejména plazi a hmyz, často způsobují hrůzu. Při správném zacházení se stávají naprosto běžnou součástí domova. Ne každý však může poskytnout takovou péči o tak náročného domácího mazlíčka. Tato žena byla přesvědčena, že dělá všechno, co je v jejích silách, aby se had s ní cítil dobře.

POKRAČOVÁNÍ na následující stránce. Navigaci naleznete níže.

↓ POKRAČUJTE NA DALŠÍ STRANU >

Send this to a friend