Vztek a sex. Jak spolu souvisí? Proč a jak si užít sex ve stavu zuřivosti? Odborníci tvrdí, že to má své opodstatnění!

Žádné cukrbliky ani zdlouhavá příprava, jen starý dobrý sex, pro který vytváří ideální příležitost obyčejný vztek. Proč využít krizové chvíle k mileneckým dobrodružstvím? Vám i jí to dělá nesmírně dobře – akorát ona o tom ještě neví! Odborníci mají jasno, kdy je sex ve vzteku dobrý nápad a kdy se na to raději vykašlat. Když to vezmete za správný konec, určitě nebudete litovat! Ale bacha, je to věda.

vasen a vztek v posteli

Podle odborníků z Harvardské univerzity patří hněv a úzkost mezi vrozené emoce, které je třeba ventilovat, nikoli potlačovat. Proto pokud hledáte něco nového ve své ložnici, nebojte se toho využít. Rozzlobený (angry) sex, sex v afektu či šílený sex. Říkejte si tomu, jak chcete, ale hlavně k němu aspoň jednou (nenásilně) přemluvte svoji partnerku. Jednoduché to ale nebude!

Irský sexuální kouč Sean Jameson vysvětluje, že všichni pocházíme z přírody a příroda je chaotická a divoká. „Podle výzkumníků je nenávist totéž co vášeň – aspoň z hlediska chemie mozku. Když se tedy naštvete, fyzický stav, který prožíváte, vám paradoxně může pomoci třeba k tomu nejlepšímu orgasmu v životě,“ popisuje sexpert na svém blogu s tím, že zuřivý sex každopádně charakterizuje drsnost, příležitost, trochu sobeckost, uvolnění adrenalinu a hlavně chuť všechno si to zkusit.

Uvolnění napětí a odolnost vůči stresu jako bonus

Bohužel, když se s vámi přítelkyně pohádá, málokdy chce hádku urovnat sexem, neboť v sobě dusí negativní emoce a občas i trucuje, takže z jejího pohledu na sladkou odměnu prostě nemáte nárok. Možná pomůže trochu drsnější chování a hra na dominanta  a submisivní kočičku. „Tak se podívej, zlato, dneska to bude po mým. Pojď sem, pomůžeme si navzájem.“

Naštval vás šéf v práci? Měli jste „den blbec“ a ještě teď před sebou vidíte toho magora, který vám naboural auto? Využijte vysokou hladinu stresových hormonů a proměňte nenávist v něco víc. Relaxace, která se následně dostaví, je k nezaplacení.

Záleží na tom, kdo z vás dvou zuří?

Po bouřlivém a zuřivém sexu se vyloučí hormony, jako jsou oxytocin, serotonin a dopamin. Díky nim se člověk cítí šťastnější, což mu může vydržet až celý jeden den. Neberte to! Akorát, co když hra na „pomůžeme si navzájem“ fakt nějak nezabírá? Přitvrďte!

„V takových případech přistupte k třeba k narážkám a hanlivějším oslovením, které většinu žen zdravě urazí a rozzlobí. Často se stává, že milenky nakopnou tituly ‚ty feno‘. Dejte si však pozor, abyste nebyli příliš zlí a nevypustili z pusy něco, co nemůžete vzít zpět,“ varuje Sean Jameson. Pořád v tom musí být trochu té hravosti! A co dál můžete pro dobro své i její udělat?

Nahození udičky

Přitáhněte si ji za vlasy, jemně ji poškrábejte po krku a elegantně kousněte. Jelikož sex v zuřivosti charakterizují i tvrdší praktiky, můžete se nechat svázat, nebo do podobných „úzkých“ dostat právě milenku. Také se velmi osvědčuje roztrhání oblečení. Samozřejmě, že pokud na sobě dotyčná má značkové kousky, asi vám nepoděkuje, ale zkuste si to s ní rozdat, když má na sobě běžný, domácí ohoz.

Rozpárejte její tílko a dopřejte jí pár vteřin, aby se v ní ten vztek pěkně nahromadil. Jen ať klidně projeví svoje emoce! Když to vyjde, čeká vás oba skvělý sex (což je vždycky tak 50:50), v tom horším případě schytáte facku.

Jednostranná zábava, která škodí

Myslete zároveň i na to, že by zuřivý sex neměl být tím jediným, který provozujete. Aspoň tak to tvrdí psychologové a sexuologové, kteří se přiklánějí k tomu, že aby to doma klapalo, je třeba hněv vyvážit i romantikou. Taky je jasné, že leckdo nedokáže oddělit emoce od sexu, což je samozřejmě v pořádku.

V případě, když na sebe partnerka po hádce nebo v afektu nenechá ani sáhnout, netlačte na ni. Na druhou stranu, sex jako dohra domácího dramatu není úplně k zahození. Akorát se prý hravě může stát předmětem zavilosti…

A jak to má ta vaše? Chce sex po hádce?

Autor: Merlin

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Vytáhnutý ženský klín. Je na vině příliš mnoho sexu nebo něco jiného? Kdy se vagína sama stáhne?

Věkový rozdíl partnerů. Je to problém? Kdy má nerovný vztah šanci a kdy je lepší se do toho nepouštět?

Send this to a friend