Věci, které penisy dělají úplně normálně, ale vy se jich děsíte? Není důvod k panice!

Kde kdo chce mít pěkný sexuální život nebo dokonce chce jeho úroveň ještě zvyšovat. S penisem, který dělá problémy, to ale nejde. Nebo ano? Které jeho kolapsy a stavy vás mohou nechávat v klidu?

Věci, které penis dělá úplně normálně, ale vy se jich děsíte

Vztahový expert Jordan Gray se na svém blogu zmiňuje, že denně dostává 5 až 30 e-mailů na téma penis – od mužů po celém světě. A rozhodně není jediný. Všechny totiž zajímá, jak je to s jeho optimálními rozměry, funkčností, dysfunkcemi a dokonce i barvou. Chlapci si totiž dělají starosti, a to již od mládí. Někdy však obavy nejsou na místě. Zde jsou tři věci, které penisy dělávají naprosto běžně!

Penis příležitostně klesá

Máte sex úplně stejně jako jindy, ale v určité chvíli dojde k částečnému ochabnutí erekce a penis se trochu „odfoukne“, jinými slovy, není vzpřímený na 100 procent, ale asi tak na 70. Nedělejte si starosti, je to normální.

Erektilní síla během sexuální aktivity kolísá, což možná v první chvíli vypadá trochu blbě, neboť v pornu se takové věci nestávají. Jenže život doopravdy není pornofilm. Opakujte si stále dokola: průtok krve kolísá, úroveň vzrušení kolísá, spojení s tělem se mění. A všechny tyhle faktory vedou k tomu, že penis je občas méně náročný. Amen.

Penis není schopen se udržet v provozním stavu

Erekce, tedy takový ten stav, který stačí k uspokojivému sexu, rozhodně není samozřejmostí, jak již bylo řečeno. Jste-li nemocní, unavení nebo ve stresu, tělo vysadí všechny luxusní funkce – včetně pevného postavení. Proto je naprosto běžné, že během psychicky nebo fyzicky náročného období nejste schopni dostat svého vojáka do pozoru, a to ani na dobu nezbytně nutnou k praktickému provedení soulože. Nad touhou vítězí gravitace. Jste v šoku? Nemusíte být.

Nejedná se o nic, co potřebujete k aktuálnímu přežití, proto se na vás organismus v tomhle směru vykašle. Pokud se chcete trochu spravit, meditujte, jezte víc kvalitního jídla, cvičte, oddělujte práci od soukromého života a berte to za dočasnou přestupnou stanici.

Penis obecně nespolupracuje

Chcete dospět k orgasmu, ale ono to nejde. Partnerka už je otrávená, protože soulož tři hodiny v kuse (jakkoli nádherně to zní), ji prostě už nebaví. Taky klasika. Stejně jako to, když vyvrcholit nechcete, ale po třech minutách se tomu jaksi nedá zabránit. No, ono je to totiž takhle…

I když máte pocit, že svoje tělo ovládáte na jedničku, nelze ho nutit, aby jednalo v souladu s vaší vůlí. Tělo má své vlastní přirozené rytmy a vědomí. Holt v určité chvíli nemusí dojít k symbióze mezi tím, co byste si přáli, a tím, na co je organismus připravený. Sexperti však doporučují takové malé cvičení.

Jak se stát alfa samcem?

V případě, že se vám v posteli nedaří, nebo jste kvůli intimním neúspěchům napjatí jako struny, zkuste změnit způsob dýchání. Při nervozitě se totiž stává, že můžete dech zadržovat, což situaci nepomáhá.

Napněte své hlavní svalové skupiny, párkrát se zhluboka nadechněte a vydechněte, poté přejděte na „mělký způsob“, tedy dýchejte tak, jak jste zvyklí. Když to uděláte pořádně, je docela dobře možné, že pudy svého těla i mysli sladíte v jednu základní lidskou potřebu – sex. A jestli si děláte starosti spíš o svá varlata, tak se taky hoďte do klidu.

Je totiž naprosto přirozené, že jedno varle je nepatrně větší než druhé a nikdo by si s tou nesouměrností neměl zatěžovat hlavu – ani vy. Jedno varle také občas visí o něco níže než to druhé. Takže taky žádné drama.

A jak to máte vy? Poslouchá vás penis na slovo?

Autor: Adam

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Máte víc spermií ráno, nebo večer? Načasování sexu by mohlo znamenat rozdíl mezi negativním a pozitivním těhotenským testem

Chtějí muži a ženy souložit ze stejných důvodů? Motivace obou pohlaví k sexu se totiž globálně liší! V čem se shodují a v čem ne?





Send this to a friend

...