Věci a situace, které v posteli opravdu naštvou každou ženu! Možná vás to překvapí. Raději to zkuste jinak

Ženy nás někdy tlačí do věcí, které nám úplně nejsou po chuti. Jenže když je ve hře parádní sex, dá se to kousnout. Zjistili jsme pro vás, co je v posteli moc nebere. Tady je hlavní pětka!

tohle v posteli nedelejte

Zase ta předehra

Někdy si myslíme, že stačí krásku políbit, vyhledat klitoris a vlhkost a vstřícnost je na cestě. Vášnivé rychlovky jsou top a někdy lepší než zdlouhavé chození kolem horké kaše. Ale pokud ji před sexem dokážete rozpálit mazlením a něžnostmi, připravíte jí i sobě mnohem lepší jízdu. Nemusí jít o půlhodinovou seanci, ale doteky na ta správná místa, nažhaví vaši milenku za pár minut.

Moc vulgární pusa

Naše ústa mají v posteli jasně zelenou. Většinu žen vzrušuje, když se jich ústy dotýkáme, kde máme. Stejně tak, když jí popisujete, co s ní zrovna děláte nebo budete dělat. Řada z nás přitom pochopitelně jede ve vulgaritkách, což ale nemusí každou kočku nadchnout. Chce to znát správnou míru toho, kdy je to tak akorát a co přesně se líbí. Jinak se mohou vzrušující hrátky změnit v tak trochu trapas.

Malý nebo moc velký kašpárek

Marná sláva, každý je trochu jinak stavěný. Když do sebe nezapadáme, může to přinést velké zklamání. Tohle překvápko není v posteli nic moc. Některé páry se s tím s pomocí různých pomůcek a velkou dávkou tolerance naučí zacházet, jiné to rovnou vzdávají. Pokud je ve hře kromě i láska, navštivte odborníky – kvalitní sexshop nebo sexuologa. Když se žena cítí milována, pak toleruje leccos…

Když je mimo provoz

Potíže s erekcí může způsobit kdeco. Stres v práci, ztráta zaměstnání, únava, nemoc…  Otázka také je, zda vás dotyčná rajcuje? Ale to už si musíte pořešit sám. Jinak platí, že i tomhle je potřeba spolu mluvit. Jde o to, zda jde o náhodný „výpadek“, nebo opakující se situaci. Pokud jsou míry a váhy proti vás v pořádku a chybka u vás, chce to relax, shodit pár kilo, změnit styl…

Hned poté usnete

Byla to pecka, oba jste si to užili, a ona by se chtěla ještě mazlit, usínat vd vaší náručí. Jenže vy byste se nejraději hned odvalit a spal? Klasika. Leckterá žena se v takové situaci cítí „použitá a odstrčená“, ale zkušenější už ví, že to tak není. My zkrátka při sexu spotřebujeme spoustu energie a naše přirozenost velí, abychom ji co nejrychleji načerpali, třeba na další akci. Někteří z nás máme i po ejakulaci citlivá varlata a další něžnosti v těchto místech nám způsobují bolest. Ono jí časem dojde, že v tomto případě, je to zbytečné tlačení na pilu.

Autor: Blaník

Loading...
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Kdy jsou ženy nejzranitelnější a co nerady slyší od svých partnerů? Tímhle je vydráždíte k nepříčetnosti!

Chtějí muži a ženy souložit ze stejných důvodů? Motivace obou pohlaví k sexu se totiž globálně liší! V čem se shodují a v čem ne?

Loading...
Send this to a friend