Ve kterých měsících se nejvíc souloží? I když tomu tropické horko moc nepřeje, v létě se naše chutě zvyšují!

Máte sex jednou za uherský rok? Nevadí, teď se to možná všechno změní! Stačí vědět, ve kterých měsících se nejvíc souloží a co pro to máte udělat. Zas tolik toho není.

Ve kterých měsících se nejvíc souloží? V horku naše chutě rostou!

Tropické teploty, které letos v létě zaplavily celou Evropu, sice od sexu mohou odrazovat, ale vesměs to žádná nepřekonatelná bariéra není. Sex je pud a touha, žene do věcí bláznivých i riskantních – bez ohledu na to, jaké je venku počasí. Snad i proto se nikdo nemůže divit, že britský prodejce erotických pomůcek Lovehoney uspořádal průzkum, jehož ústředním tématem bylo odhalení, ve kterých měsících se nejvíc souloží. No, můžete hádat…

Těžce na cvičišti, lehce na bojišti

V červnu se to slušně rozbíhá. Šestý měsíc v roce je ve skutečnosti na sex velmi produktivní. 22 procent párů udává, že si to rozdává nejčastěji z celého roku. Po téhle smršti přichází mírný úpadek – v červenci souloží 16 procent párů, přičemž v srpnu se to všechno vrací zpátky na značky. Pro 20 procent párů je právě tenhle měsíc tím sexuálně nejproduktivnějším. Pokud vás zajímá, které období vyfasovalo titul toho nejméně oblíbeného, pak je to listopad. Sexuálně aktivní je prý pouze jedno procento milenců. Podobně bídně je na tom už jen říjen, leden a březen.

Za dveřmi domova je to jiný level

Všechna jmenovaná období jsou ale daleko teď z aktuálního srpna, během kterého se většina lidí oddává dovoleným. A to vlastně ten důvod, proč na sex dojde častěji než po zbytek roku. Ostatně, tušíte, proč je sex právě v tenhle čas nejlepší?

Podle některých statistik muži mají v létě asi tak o 33 procent vyšší hladinu testosteronu. Ano, i vy. Odejděte z práce a konečně si toho všimněte. V další řadě jste na dovolené schopni vypnout a nemyslet na denní povinnosti, nic vás nerozptylujete, máte víc času jak sami na sebe, tak na partnera nebo partnerku, vzniká prostor pro experimenty – s denní dobou, milostnými technikami i neotřelými místy od pláže po auto. Hladina stresového hormonu kortizolu klesá.

Holky to taky chtěj

Jakmile jste odpoutaní od běžných stresorů ve vašem životě, mozek a tělo se přeladí na mazlivou, sexuální notu. Taky nové prostřední a nespoutanost láká k milostným dobrodružstvím. Podle psychologů do karet hraje i fakt, že většina žen využívá volného času na dovolené k podvědomému svádění. Však taky 62 procent párů udává, že si hlavně o prázdninách užijete „to svoje“.

„Je to všechno o uvolněnosti i času. Sluneční svit mění naše nálady, není nutné nosit tolik oblečení, ve vzduchu je cítit flirt a zábava. Tohle všechno sexu vyloženě nahrává,“ nechává se slyšet mluvčí společnosti Lovehoney Maria K. Ebbestad.

Jak se stát dovolenkovým milionářem?

Jo a pozor, dovolená, která, při které se pár oddává výletům a výpravám se špetkou adrenalinu sexuální potenciál ještě zvyšuje. Podle odborníků si je totiž pár během riskantnějších akcí blíž, což prý vede k uspokojivějšímu sexu. Neváhejte a vytáhněte tu svou třeba na bungee jumping.

Kdy máte nejvíc sexu vy?

Autor: Adam

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Infekce močových cest u mužů. Co všechno za ni může? Jak z toho ven a jak se chránit, aby vás vůbec nepotkala? A jak je to s močením po sexu?

Antidepresiva a analgetika jako udržovače sexuální výdrže. Co je na tom pravdy? A co ještě vám pomůže zůstat co nejdéle ve hře?

Send this to a friend

...