Sv. Valentýn: oslavte svátek zamilovaných nekonečnými hrátkami v posteli. Jak si milování zpestřit? Zkuste tantrické techniky!

Valentýn je svátek všech zamilovaných a nejen ženy ho chtějí strávit se svým partnerem – potěšit ho příjemným dárkem, dopřát si výbornou večeři a následně večer zakončit v objetí postele. I muži mají představu, že Valentýna stráví divokými hrátkami v ložnici se svou milovanou. Jak tuto chvíli ještě prodloužit?

svátek zamilovaných

Znáte to, své partnerce kupujete bonboniéru, svůdné prádlo, roztomilou plyšovou hračku nebo záplavu květin, těšíte se na dobrou večeři a doufáte, že svátek všech zamilovaných zakončíte vášnivým sexem v posteli. Vše probíhá hladce, až na to, že když se společné hrátky v posteli blíží ke konci, přejete si, abyste to mohli zastavit a se svou drahou se oddávat vášnivým radovánkám donekonečna.

Prodlužte si romantický večer

Pokud chcete intimní chvilky během valentýnského svátku prodloužit, vyzkoušejte například přírodní přípravek na prodloužení erekce, který obsahuje Macu peruánskou, Kotvičník zemní a tímto může prodloužit erekci až o třicet minut. Tato jihoafrická rostlina se nazývá také peruánskou viagrou. Působí jako afrodiziakum a celkově zlepšuje intimní život. Chvilky strávené s partnerkou v posteli se mohou změnit v nezapomenutelné momenty rozkoše, k teré nikdy nekončí. A o tom má přece svátek zamilovaných být!

Experimentujte

Získaný čas můžete využít ke společným experimentům a vyzkoušet například nové erotické hračky, polohy či místa, na kterých jste se dosud ještě nemilovali. Pokud jste až doteď zkoušeli jen jemnou romantiku, můžete naopak zkusit drsnější scénář, kostýmy, či jiné vzrušující pomůcky. Fantazii se meze nekladou, je to jen na vás a na vaší partnerce, jaké mantinely si při oddávání se společným prožitkům stanovíte. A pokud si s tím nevíte rady určitě vám může pomoci trochu sexuálního studia.

Speciální tantrická technika

Zcela nový rozměr může do vašeho sexuálního života přinést například tantrický sex. Spojení těla a mysli může znít sice dost nudně, ale když ho vyzkoušíte, budete velmi překvapeni. Kromě mnohem hlubšího zážitku patří k technikám tantrického sexu i oddalování ejakulace, které může vaše intimní chvilky ještě více prodloužit. Technika spočívá v masírování partnerova těla něžnější polovičkou, přičemž centrem pozornosti jsou zejména intimní partie. Pokud se blíží vyvrcholení, na chvíli přestaňte a pak opět pokračujte. Pokud techniku zařadíte do milostného života pravidelně a nejen během valentýnské noci, postupně dokážete oddálit ejakulaci i o několik minut. Nechali jste se inspirovat?

Autor: red

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Společný Valentýn. Existuje mnoho způsobů, jak druhému dát najevo své city. Co bude vyhovovat vám? Najděte se v našich tipech!

Víme přesně, po čem muži touží k Valentýnu! Čtěte!

Send this to a friend