Sexuální sny. Jak z nich poznáte, co vám v sexu chybí? Co to znamená, když se vám zdá o sexu se šéfkou?

Milostné rady, doporučení i varování můžete najít ve svých snech, tak jim věnujte pozornost! Podvědomí je chytřejší než vy a díky jeho poselství můžete od života dostat to, co chcete. Takže, kdy naposledy se vám zdálo o sexu s celebritou nebo šéfkou?

co prozradi sexualni sny

Sexuální sny a fantazie? Psychologové a sexuologové je považují za prospěšné. Prý mohou obohatit vztah a nemá se dát na jejich „první dojem“ – třeba v případě představ o znásilnění vykonaném na bezbranné blondýnce s velkýma vnadama. Rozhodně to neznamená, že vaše touhy inklinují k něčemu takovému, ale… možná postrádáte víc dominance. A takových příkladů je víc.

Sex s nadřízenými. Co to znamená?

Vědci z celosvětově proslulého amerického Institutu pro erotické umění a vědu říkají, že sny nejsou doslovné, ale symbolizují tajná přání nebo odráží běžné denní záležitosti.

To vysvětluje, proč se vám někdy zdá o sexu s kolegyní nebo šéfkou, které jsou normálně pro vás odpudivé. Prostě se jim chcete přiblížit, protože mezi sebou máte nějaké nedořešené záležitosti. Že vás nikdy nenapadlo, takhle se na to podívat? Tak ode dneška už by mělo…

Veřejné představení jako reakce na potupu

Zajímavý a hluboký význam je ukrytý i ve snu o sexu na veřejnosti. Odborníci z výše zmíněného institutu tvrdí, že takový sen vyvolá převážně nějaká kritická poznámka ze strany partnerky, kamaráda nebo blízkých příbuzných.

„Příště si zavři okno v ložnici. Slyšelo tě celý patro. A moc ses nepředvedl.“ Trapas, který se přihlásí o slovo ve spánku.

Ve vymyšleném příběhu budete souložit například na fontáně uprostřed náměstí a davy lidí našponují uši i oči, aby měly přehled o kvalitě vaší erekce. Kdo nezažil, nepochopí…

Tohle poselství prý vypovídá o tom, jak váš milostný život vidí ostatní. Jak je vidět, tak asi nic moc. Zkuste na tom zamakat a zdokonalujte se. Obě strany zajásají.

VIP rozkoš? Chybí odvaz!

Každopádně, nešilte, když se vám do snu vkrade třeba nějaká korpulentní hollywoodská hvězda. Sex s celebritou podle chytrých hlav znamená jediné: v posteli to chce víc improvizace, takže se konečně zaregistrujte v tom novém erotickém obchodu na rohu. Ty sexy vychytávky tam nebudou čekat věčně.

Varování před odcizením

Obavy jsou na místě, pokud ve svých erotických fantaziích a snech hledáte nějaký zapadlý kout pro sebe a oficiální partnerku nebo milenku. Ne a ne najít něco soukromého? Chybí čas nebo energie na sex? I v tom blbém snu zkrachují všechny možnosti?

Zakladatelka institutu a sexuoložka Susan Block varuje před takovými horory. Podle ní to znamená odcizení, nedostatečné plánování a upřednostňování kariéry před milostným životem. Jak se tohle mohlo stát? O sex by mělo jít až v první řadě! A pozor na stav beztíže!

Jak poznat apokalypsu?

Uvedená odbornice také zmínila, i další zajímavé věci. Víte, jak třeba poznáte, že vám v reálu chybí orgasmus? Ve snu létáte! Zapomeňte na astrální cestování, ale stará dobrá frustrace pramenící z nevyvrcholení. Tady každá dobrá rada není zlatá. Jediný lék? Sex se vším všudy až do konce.

A o čem se zdá vám?

Autor: Daniel

Loading...
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Pevné kozičky a vlhké rozkroky. Proč se nám o nich nezdá?

Zdravotní výhody sexu? Tak to nás fakt nezajímá

Loading...
Send this to a friend