Sexuální předehra po chlapsku. S tímhle návodem budete mít úspěch zaručený

“Předehra“. Tenhle termín působí tak nějak negativně a odpudivě. Každý ale ví, že aby to v posteli stálo za to, milenka se rozdělat prostě musí. Znáte tajemný bod, který v ní rozproudí krev? A víte, kde ji líbat, aby se vám oddala?

Termín předehra působí odpudivě, ale milenka se rozdělat prostě musí

Sexuální předehra: Pro každou jiná

Kdekdo si myslí, že ženy jsou komplikovaná stvoření. Pravda je to tak napůl. Neexistuje totiž žádný tip na sexuální předehru, která by fungovala naprosto u všech. To, co se osvědčí u jedné, nezabírá na druhou, s tím se smiřte, jakkoli je to frustrující. Sexperti však podotýkají, že i když není milenka jako milenka, některé manuály se dají považovat za univerzální a ve většině případů nesmírně účinné. Co zabere i na tu vaši?

Uctívejte ji

Nejdůležitější erotogenní zóna je mozek, proto milence dávejte najevo, že je tou nejdůležitější a nejvíc sexy bytostí na světě. Chvalte její tělo, labužnicky ji poplácávejte po zadečku a nespouštějte oči z jejích ňader. Vžijte se do role, že jste nejšťastnější muž na světě, neboť se jí můžete dotýkat a políbit ji. Nasaďte výraz ve stylu: „Musím tě mít, nebo umřu!“ Hlazení po tváři a na zádech je taky povolené, stejně jako hrátky se ženskými vlasy. Zajeďte prsty do pramenů a poškádlete i pokožku hlavy. Vědecky je dokázáno, že to u žen zmírňuje stres a napětí.

Navažte dokonalé spojení

Není žádným tajemstvím, že průměrnému muži stačí k dosažení vyvrcholení dvě až tři minuty přímé pohlavní stimulace, kdežto průměrná pod dvacet až třicet minut dráždění nejde. Nemusíte mít nadprůměrné IQ, abyste pochopili, že když přípravě dáte půlhodinku, padne vám k nohám. Soustřeďte se na líbání celého jejího těla. Sebemenší polibek na správném místě (třeba na stranách krku) může vyvolat lavinu vzrušení.

Jde to i bez prsou a vagíny

Některé ženy zažívají extázi tím, že jsou líbány na správném místě, a to i bez kontaktu s genitáliemi. Proto se nebojte zabrousit do kožních záhybů. Reaguje hlavně zákolenní, loketní jamky, šíje, oblast pod ňadry, oční víčka, podpaždí či oblasti mezi prsty. Jelikož je však dámská pleť poměrně citlivá, pozor na krátké strniště.

Než se dostanete k rozkroku, jazyk dostatečně navlhčete slinami, sajte ušní lalůčky a v mezičase si půjčte její dlaň. Na té jazykem vykreslete pár obrazců jako příslib toho, co se bude dít, až se přisajete na klitoris. U toho udržujte oční kontakt, dotyčná roztaje jako nanuk na slunci, což v překladu znamená, že zapojíte všechny její smysly.

Mazlete se s dvojčaty

Mějte na paměti, že každá žena je jiná. Silné sání bradavek se líbit může, ale nemusí. Před příchodem menstruace bývají ňadra nalitější a dokonce i bolestivá. Co to pro vás znamená? Začněte pozvolna a něžně, postupně přidávejte na intenzitě. A věděli jste, že jeden prs (bradavka) je citlivější než ten druhý? Ptejte se, sledujte reakce jejího těla a odhalte, který z nich to je. Ostatně, navázání takové komunikace během sexuální předehry je klíčem ke skvělému sexu.

Otevřete brány ráje

V téhle fázi už se můžete dostat pod pás. Fajnšmekrům se bude líbit, že dva prsty pod ženským pupkem je bod, jeho stisknutí zvyšuje průtok krve v těle, což zesiluje fyzické pocity v genitální oblasti. Její orgasmus tak může být silnější. Jestli na tyhle experimenty nejste, raději polibte žebra a boky a zakotvěte na vnitřní straně stehen, což je jedna z nejsrdečnějších oblastí ženského těla. Lehce po ní přejeďte prsty a směrujte k vagině. Té se věnujte ručně nebo orálně.

Někteří jedinci v dopravních zácpách pro tento účel svůj jazyk pravidelně procvičují. Stačí pár minut denně rychle kmitat jazykem nahoru a dolů nebo do stran. Laskat tak vydržíte mnohem déle.

V některých případech je ale milenka už natolik vláčná, že se její tělo doslova třese a očekává první orgasmus. Chcete-li tento proces uspíšit, vsaďte na klitoris a jeho asi osm tisíc nervových zakončení. A teď otázka na tělo. Má vaše partnerka při orgasmu ráda něco uvnitř? Prsty, erotickou pomůcku, penis? Někdy na to naveďte řeč. Pro jistou skupinu roštěnek je plná vagina rušivým elementem, tak ať si to v samém finále nepokazíte!

Jak milenku rozděláváte vy?

Autor: Adam

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT:

Dobrovolný sexuální půst. Počet nesouložících do věku třiceti let se za dvacet let ztrojnásobil

Důvody, proč se k ní po sexu tulit. Tyhle výhody získáte okamžitě

Loading...
Loading...
Send this to a friend