Sexuálně nejplodnější období je tady. Na co si dát v létě v rámci sexu pozor? Češi prevenci podceňují a doplácí na to!

Pot, sliny, poševní sekrety a sperma, kam se podíváš. Sex je zdarma a pro všechny, a právě teď v létě dokonce víc než kdy jindy. Sexuálně velmi aktivní období je tu, tak neváhejte a využívejte svých milostných šancí! Na co si dát pozor?

Léto je sexuálně neplodnější období! Jaká jsou rizika i výhody?

Ať chcete nebo ne, naše vzorce sexuálního chování se mění s ročním obdobím. Výzkumy jednoznačně prokazují, že s přesunem jara do léta následuje metamorfóza v sexuálním chování, které je, taktně řečeno, na špici, tedy ne studené a ani vlažné, nýbrž horké!

I když astronomické léto začíná až 21. června 2018, letos si docela pospíšilo. Snad i proto na sobě a na ostatních pociťujete příval intimní energie, který mnozí považují za „harašení“. Věda však v tomto případě tak hanlivá není. Léto je prostě jen spolehlivým vrcholem sexuální aktivity, čehož byste měli využít.

Sejdeme se nejen na kožním!

Za důkaz můžete považovat výzkumy a studie, které se zabývají četností a výskytem pohlavních chorob. Nespočet vědeckých prací jednoznačně dokládá, že bez ohledu na sexuální orientaci i pohlaví se muži i ženy nejčastěji podrobují vyšetření a léčbám pohlavních chorob právě v letních měsících.

Na vině je pochopitelně vyšší koncentrace slunečního světla, která má vliv na produkci různých hormonů, podporujících zvýšenou sexuální aktivitu (jako jsou třeba endorfiny). Náhodná však není ani zvýšená migrace obyvatel, uvolněnost na dovolené a s ní spojené náhodné známosti a románky. Nejčastěji přitom dochází k nákaze chlamydiemi a kapavkou.

Češi si s ochranou hlavu nelámou

Tyto choroby nejsou na rozdíl od AIDS nebo syfilidy smrtelné, a proto lidé jejich prevenci podceňují. Výskyt kapavky a chlamydií však právě kvůli prevenci a lehkovážnému navazování sexuálních vztahů v České republice v posledních letech stoupá. Podle výzkumu sexuálního chování české populace konkrétně chlamydiemi trpí téměř 15 procent sexuálně aktivních žen. Proto jestli si chcete užít léto, které je považováno za jedno ze sexuálně nejaktivnějších období roku, používejte prezervativ – v tuzemsku i zahraničí. V tomto případě jistě neuškodí malá rekapitulace.

Opakujte si: Když prší, potřebujete pláštěnku

Kondom rozbalujte opatrně, není z oceli. Počkejte si na erekci, stiskněte špičku penisu, abyste z ní dostali vzduch, kondom navlékněte a pomalu jej natahujte po celé délce přirození. Vyhlaďte všechny vzduchové bubliny, popřípadě jeho povrch potřete lubrikantem na bázi vody, a to i když se prodává jako lubrikovaný. Užijte si – bez obav.

Následně penis vyndejte z pochvy, dokud je ještě tvrdý. Při pohybu ven ho přidržujte u kořene penisu, aby nesklouzl. Pak penis „skloňte“ a opatrně z něj kondom sejměte. Jestli budete pokračovat dalším kolem, rozkrok si opláchněte vodou a nasaďte zbrusu novou pláštěnku – aspoň přes to evidentně statisticky promiskuitní léto. Další takové vyloženě sexuálně plodné období přichází až mezi Vánocemi a Novým rokem. Do té doby je nutné se ptát: Jak intimně aktivní období využijete právě vy?

Autor: Adam

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Šokující maličkost, díky které můžete mít mnohem víc sexu!

Jak často mají ženy orgasmus? Je to mnohem méně, než si myslíte! Malý návod, jak zvednout statistická čísla a zlepšit realitu

Send this to a friend

...