Sex po telefonu. Jak dlouho ještě potáhnou obscénní telefonní hovory

Sice je to trochu retro, ale i tak má sex po telefonu něco do sebe. Tušili jste, že se za to dřív zavíralo? A co vám s telefonem hrozí dnes? Vysekněte poklonu průkopníkovi a vyprávějte o něm svým dětem i milenkám!

Sice je to trochu retro, ale i tak má sex po telefonu něco do sebe

Obscénní telefonní hovory existují tak dlouho jako telefon sám. Již před lety ale začaly měnit formu, protože digitální komunikace nabídla několik nových způsobů, jak dosáhnout stejných cílů při zachování větší anonymity. To však nic nemění na to, že telekomunikační zařízení, které přenáší hovor (zvuk), připravilo půdu pro virtuální porno a všechny ty další novodobé věci. Jak s ním šel čas? Za tohle děkujte našim předkům!

Erotika po drátě, která se vymkla kontrole

Telefon byl vynalezen Alexandrem Grahamem Bellem v roce 1876. Někteří sexuologové, včetně Zlatko Pastora, jej považují za falický symbol našeho století. „Někteří se dokonce svému symbolu, minimálně při jeho používání, podobají. S telefonem se cítí bezpečněji, bez něj jako by ani neexistovali,“ popisuje známý český sexuolog ve své knize Tajemství ženské sexuality. A má pravdu. Sex a telefon k sobě ještě před pár dny patřily jako rozkrok kalhot u kolen adolescenta. Odkud se tenhle fenomén vzal?

Ty prase!

Odborný časopis Archives of Sexual Behavior nedávno sledoval historii obscénních telefonních hovorů. A jeho poznatky? Zajímavé! V 90. letech 19. století byl termín „verbální exhibicionismus“ vytvořen tak, aby odkazoval konkrétně na muže, kteří prožívají vzrušení nebo potěšení z „vyslovování špinavých slov směřovaných k uchu ženy“. Existují záznamy, že do roku 1909 právní předpisy na mnoha územích světa zakazovaly „obscénní a šokující jazyk“, který by ženy mohl iritovat. Už teď jste rádi, že doba pokročila?

Ve dvacátých a třicátých letech se začaly objevovat akademické studie o fenoménu nevyžádaných sexuálních telefonních hovorů. Toto chování začalo být diskutováno jako parafilie, tedy neobvyklý sexuální zájem. V šedesátých létech, tedy aspoň podle výše uvedeného časopisu, se obscénní telefonní hovory začaly jevit jako „problém“. Jen v USA se na „úchyláky“ podalo víc jak 50 000 stížností za měsíc.

Řekni mi, co máš na sobě

Situace se vyhrotila takovým způsobem, že se v roce 1968 „perverzní telefonování“ formálně stalo federálním zločinem, za který hrozil trest odnětí svobody. Naštěstí čas ukázal, že je velmi těžké specifikovat, co je vlastně nevhodné, takže se rok od roku telefon začal řešit méně a méně.

sex po telefonu

zdroj: 123RF.com

Sedmdesátá léta už charakterizovala dobu, kdy se tenhle ďábelský stroj podílel na usnadnění sexuálního vzrušení a orgasmu, na což poukázal John Money, významný a kontroverzní americký psycholog a sexuolog novozélandského původu. Po telefonu se ještě před lety seznamovalo a milovalo, stejně jako rozcházelo a nenávidělo.

Mohu se zeptat, kolik tamponů spotřebujete?

Chlípné esemesky nahradily MMS a svět přišel na chuť internetu, čímž erotika dostala jiné grády. I tak se však najdou tací, kdo při telefonní skatofilli dosahují sexuálního vzrušení erotickým oslovováním žen. Obsah takových telefonátů je přitom různý. Od dotazů gynekologické povahy o menstruaci až po sprosté nadávky a vyhrožování. Telefon tak ještě alespoň chvíli bude intimním partnerem, zvlášť když je připojen k síti a může přenášet obrázky. Hlavně si ho ale vypněte, až někam v létě poletíte. Nebo vás taky zavřou!

Například v Číně kompletně zakazují používání telefonu na palubě letadla, a to i v letovém režimu. Za neuposlechnutí výzvy tamní úřady obvykle ukládají trest několikadenního pobytu ve vězení. A i v USA to bude federální zločin. Stačí, aby pasažér nepřepnul telefon či jiné zařízení do letového režimu, a už je o krok blíž base. Tohle si vynález Alexandra Grahama Bella fakt nezasloužil!

A jaký vztah k telefonu máte vy? Provozujete po něm sex?

Autor: Merlin

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT:

Jak hluboká je vagina? Asi se budete hodně divit! Co si počít, když vaše velikosti do sebe vzájemně nepasují?

Jak často mají ženy orgasmus? Je to mnohem méně, než si myslíte! Malý návod, jak zvednout statistická čísla a zlepšit realitu

Loading...
Loading...
Send this to a friend