Faux pas v posteli. Jak přežít pár nepříjemných sexuálních okamžiků a vyjít z toho jako gentleman?

Ano, i sex může být faux pas. Naštěstí vždy existuje způsob, jak se zachránit. Netušíte, co s rychlým orgasmem, prdy nebo několika drinky v krvi? Takhle to řeší gentlemani!

faux pas v posteli

Kdyby vám snad chtěl někdo namluvit, že hloupé chyby a sexuální trapasy patří k mládí a s rostoucím věkem se jich už vyvarujete, ne abyste udělali tu opravdu nejzásadnější chybu a uvěřili mu. Pochopitelně, že se ve zralejším věku nemusíte dopouštět tolika chyb a omylů jako v mládí, ale i tak neštěstí nechodí po horách, ale po lidech.

Proto existují sexuální dysfunkce, větry v nevhodnou chvíli i osamělé noci plné tichého zoufalství. Koneckonců, i setkání s trapnými okamžiky během sexu jsou prostě nevyhnutelné.  Co může potkat kohokoli z vás? A jak se dá z nepříjemných okamžiků vybruslit? Člověk se neustále má co učit…

Zábava, která končí příliš brzy

Termín „předčasná ejakulace“ byl v naší společnosti neznámý až do začátku 60. let, respektive do té doby, než odborníkům z řad sexuologie došlo, že ženy při sexu potřebují víc než pár vteřin stimulace.

Není nutno rozebírat, že předčasně ukončená zábava působí amatérsky a ani na jedné straně nezpůsobí radost. Když už se něco takového stane (jednorázově), nedělejte z toho vědu, omluvte se a potěšte svoji partnerku jinak (ústy či rukou). Potýkáte-li se s předčasnou ejakulací dnes a denně, je třeba naučit svůj penis novým způsobům, respektive přistoupit k programování prodlužování výdrže.

Prvním krokem je tření nebo masáž pohlavního údu, kterou provádí žena. Stupeň vzrušení se přitom hodnotí na stupnici od jedné do desítky (desítka představuje orgasmus). V praxi to vypadá tak, že milenka stimuluje, vy hlásíte, kde se právě nacházíte. Na každém „čísle“ je nutné se alespoň na chvíli zastavit, přičemž časem je dobré rozpoznat bájný bod, ze kterého není návratu. Takhle si hrajte 15 minut denně, stav se časem zlepší.

Tělesný zápach, který překáží

Občas se to stává. Ona má chuť na rychlovku, tak vás zatáhne někam do chodby. Vy sex samozřejmě chcete, jenže jí najednou vadí, že jste cítit potem, jelikož jste neměli čas na sprchu. Jsou dvě možnosti. Buď dotyčná pět minut počká a vy vykonáte nezbytnou hygienu, nebo ji pod sprchu zatáhnete taky. A buďte v klidu, parfém vás rozhodně nespasí.

Příliš mnoho alkoholu

Dlouhá noc se na vaší výkonnosti podepíše asi jako lahev karibského rumu. Trochu jste to v baru přepískli? Pravděpodobně si říkáte, že sice můžete mít sex, otázkou však je, v jaké „kvalitě“. V podstatě se jedná o jeden z těch případů, kdy můžete mít všechno, ale ne ve stejnou dobu. Je třeba si vybrat. Buď pijte, ale zapomeňte na sex, nebo dopředu myslete na to, že nemůžete vypít víc než pár drinků. V případě, kdy už vážně máte v žíle, radši ze sexu vycouvejte, ať si neuříznete ostudu.

Nepříjemné zvuky

Kašlání a kýchání patří k přirozeným projevům těla, tak proč někdo dělá vědu z obyčejného uprdnutí? Je to neestetické, vulgární, nevhodné a sobecké, tvrdí ženy! Nechte jim jejich teorii, a když už vás to potká (ve špatném okamžiku), rychle to napravte slovy „omlouvám se, zlato“. Dál se k tomu nevracejte, přece se nebudete dlouhé minuty kát za normální tělesné projevy! Odborníci přesně tenhle způsob považují za zdvořilý. Nikdy ale nezatloukejte! Pokud váš zadek ujede, přiznejte to!

Vynucená pauza

Kdosi zuřivě bouchá na dveře, najednou se v pokoji objeví spolubydlící nebo rodinný příslušník. V tu chvíli erekce opadne a je po srandě. Hlavně klid. Ona už je připravená a vy jen potřebujete o pár minut navíc. Drážděte ji, ať nevychladne, a jděte na to znovu. Vsaďte se, že tahle příhoda zanedlouho upadne do zapomnění.

A co se kdy při sexu stalo vám?

Autor: Merlin

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Co udělá sexuální půst s vaší myslí a tělem?

Pravda o ženských vnadách. Proč je nedráždit po sexu a další zajímavosti, které nejsou obecně známé!

Send this to a friend