Nepouštějte ji do fitka, pokud nebude cvičit sama. Má pravděpodobně zálusk na svého trenéra. Statistiky o nevěře mluví jasně! Co hrozí?

Líbí se vám, když si udržovaná roštěnka dává ve fitku do těla? Pevná prdelka, vyrýsované svaly, těsný trikot a nadšení. Taky si do posilky chodíte poladit oko? Ta vaše to nejspíš dělá taky. Ona ale klidně zajde ještě dál!

Sex s trenérem? Pokud ta vaše cvičí pod dohledem, možná máte problém

Prvotní investice do permanentky, která se v mnoha fitness centrech pohybuje okolo 1500 korun, se leckdy vyplácí. Od oficiální partnerky máte klid, užijete si osobního volna, můžete se rozhlížet po jiných, nebo taky pěkně makat sami na sobě – jak je komu libo.

Věřili byste ale, ale i vaše mladá může přemýšlet obdobně a měnit svůj primární zájem? Pokud už má k ruce osobního trenéra, buďte ve střehu. Jistá skupinka vdaných žen si totiž brousí zuby na vypracované svaly a vybělený úsměv svých fitness koučů! Alespoň tak to vyplývá z průzkumu, který vypracoval britský plátek The Sun.

Když on mi má sloužit!

Právě on do světa pustil informaci, že ke chlípným myšlenkám se přiznává 24 procent žen z 1 040 oslovených, z nichž některé popisují, že během cvičebních lekcí myslí hlavně na to, jak se se svým trenérem pomilují. Osobní rádci tohoto typu jsou tak prý sexuálním lákadlem číslo jedna! A jestli si myslíte, že tyhle fantazie zůstávají jen u řečí, jste na omylu.

Z uvedeného množství žen 9 procent cvičenek mění svoje plány v realitu, což mnohdy není dobrá zpráva ani pro majitele center, kteří ve většině případů zakazují svým zaměstnancům pletky s klienty, ani pro partnery sexuchtivých dámiček.

Za jak dlouho slepičky zanášejí?

Mimochodem, na druhém místě seznamu sexuálního zájmu se umístili kadeřníci – pochopitelně ti, kteří nejsou homosexuální. Třetí místo obsadili sexy řemeslníci. Ostatně, tyhle scény dost dobře znáte z porna. „Ucpe“ se odpad, nefunguje pračka, neteče voda… Zazvoní opravář, roštěnka mu otevře a neodolá jeho svodům. Tak přesně takhle fungují ženské fantazie! Ty jsou prý, aspoň podle tohoto průzkumu, naplno rozjeté po dvou letech manželství nebo vztahu.

14 procent žen má po uplynutí této doby tendenci podvádět – a většinou s osobou, která se pravidelněji vyskytuje v jejich bezprostředním okolí a ke které mají bližší vztah. Co se týče konkrétně trenérů, kadeřníků i řemeslníků, Lisa Evans ze společnosti MyJobQuote, jež danou anketu uskutečnila, poznamenala, že je skvělé mít silné vztahy se zákazníky, ale nikdy by se v těchto případech nemělo zacházet až příliš daleko. Ale nechte si zdát.

Jsou v tom city

V rámci průzkumu osm z deseti žen uvedlo, že jejich manželé vůbec neměli, nebo ještě stále nemají, tušení o tom, že se něco děje. Zatloukání totiž hraje prim, a to i když mezi mužskou a ženskou nevěrou existují určité rozdíly, na které poukazuje třeba sexuolog Radim Uzel.

Podle něj muži často přiznávají pouze náhodný styk, zatímco ženy mívají častěji tendenci k navazování trvalejších vztahů. Žena totiž bývá nevěrná z lásky, muž kvůli sexu.

Zvědavost versus únik

Náhodný odskok přitom bývá označován za nejméně nebezpečný typ nevěry. Je nejvíce anonymní, málokdy se váže na jednu konkrétní osobu. Jakýmsi druhým stupněm nevěry je pouhé dobrodružství neboli sexuální zážitek, při němž hraje hlavní roli zvědavost a odkrývání něčeho nového. Obsahuje nejen tělesnou, ale i citovou touhu – takže vlastně případ fitness trenérů nebo kadeřníků.

Pak už je jen vyšší level, tedy mimomanželský vztah, známý pod pojmem poměr. Ten má samozřejmě delší trvání a je do něj zapojena osobnost i emocionalita obou partnerů. Ostatně, i tam se ten chlapík s činkami může dostat…

A co vy, začali byste si se svojí trenérkou?

Autor: Merlin

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Je těhotná? Dají se před porodem zažít nějaké sexuální hrátky? Kdy to jde a kdy ne? Jaké polohy jsou v pohodě a neuškodí jí ani potomkovi?

Co je pravdy na tom, že anální sex snižuje imunitu člověka? Zjistili jsme fakta!

Send this to a friend

...