Nejklasičtější poloha při sexu je misionářská. Naučte se způsoby, jak ji pozvednout na vyšší úroveň!

Misionářská poloha se tváří jako ta nejvíc romantická a klasická poloha, ze které už se nedá nic vytřískat. Chcete slyšet dobrou zprávu? Kdo má zájem, ten si sexy koření vždycky najde. I vy zabojujte proti stereotypům!

Misionářská poloha se tváří jako ta nejvíc romantická

Už zase se té vaší nechce nic vymýšlet, proto si jednoduše lehne na záda, roztáhne nohy a nechá se obskakovat? Je pochopitelné, že vás její přístup může trochu prudit, ovšem na druhou stranu není nutné se z těchto příčin misionáře vzdávat. Ve skutečnosti existuje několik dobrých důvodů, proč by měl být součástí vašeho repertoáru. Nejen, že při něm můžete líbat různé části těla milenky, vy si užijete taky. A mnohem víc než ona!

Začněte s nějakou předehrou

Jak vidíte odhalené ženské tělo, nemůžete si pomoct. Ihned musíte být uvnitř? Zadržte. To, že před vámi leží dokonalá a nahá bytost, nahrává experimentům. Máte šanci zkoumat vaginu ze všech úhlů, stran a hloubek. Fajšmekři ocení i nápad na vyšetření s pomocí vaginálních zrcadel a pomůcek, které se dají sehnat v každém obchodě s erotickými potřebami. Pro ty, kdo na chladné gynekologické nástroje nejsou, se hodí hra prstů. Nasliňte si ukazováček a probádejte všechna zákoutí ženského genitálu. Pohrajte si tlakem i rychlostí stimulace.

Zapojte její bradavky

Není žádný tajemstvím, že ve stavu vzrušení jsou ženská prsa citlivější. Věděli jste, že pokud milence dráždíte bradavky, aktivuje se jí v mozku úplně stejné centrum, které dává signál o stimulaci klitorisu a vaginy? Nehledě na to, že toužící prso se ve stavu rauše dokáže zvětšit až o 25 %! Tohle je prostě bez debat. Při misionáři máte šanci ukázat dvojčatům, kdo je tady šéfem. Sajte, lízejte, mačkejte, vytvářejte vakuový efekt. Nejprve jemně, pak trochu přitvrďte.

Použijte orální sex jako nástup

Pokud jde o orální sex, nic a nikdo ho nepřekoná. A při misionáři jde všechno tak nějak hladce. Nevsázejte jednu kartu pouze na špičku svého jazyka. Zkuste lízat i jeho plochou stranou a buďte mlsní kocouři. Sociální psycholožka Jessica Wood z kanadské Guelphské univerzity na základě vlastní studie uvádí, že poskytování orálního uspokojení ženě (cunnilingus) je velmi příjemné pro dvaapadesát procent mužů. Snad mezi ně patříte!

Pohrajte si s přírazy a rytmem

Při misionáři přepněte rychlost mezi rychlými a pomalými přírazy, a taky se pomazlete s hloubkou pronikání. Jeden zásun může být plytký, ledabylý, druhý pohyb jako ponorka. Když se špička penisu dostane do přímého kontaktu s děložním čípkem, užije si i ona. Po chvíli si klekněte mezi její nohy tak, abyste si přisedli na kotníky, pak přirážejte. Tato pozice stimuluje spodní poševní stěny, které jsou bohaté na nervová zakončení.

Nemáte-li nic proti vibrátorům, použijte je. Rozptýlená pánevní stimulace milenku krásně uvolní a zapne všechny její erogenní tkáně, které se uvnitř pánve nacházejí. Pro maximální efekt jí pod zadek vložte jeden nebo dva polštáře. Přístup, a to ke všemu, tak bude volnější.

Tak co? Ještě vám misionář přijde jako “nuda v Brně”?

Autor: Adam

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jak často mají ženy orgasmus? Je to mnohem méně, než si myslíte! Malý návod, jak zvednout statistická čísla a zlepšit realitu

Buďte obezřetní, dnes už vás může zabít cokoliv! Kdy můžete zemřít na orální sex?

Loading...
Send this to a friend