Máte chuť v posteli milence naplácat? Nechte ji projít subprostorem! Jaké látky v tělě mají vliv na její slast?

V životě se vyskytnou situace, kdy máte chuť jí pořádně naplácat. Není to nic proti ničemu, v podstatě se zasluhujete o báječnou věc. Existuje totiž několik důvodů, proč jí tuhle rozkoš dopřát. Nebudete věřit, co všechno se v jejím těle odehraje!

Někdy máte chuť milence pořádně naplácat

Popadne-li vás záchvat BDSM, partnerka může reagovat několika způsoby. Zůstane nevěřícně a otupěle zírat, ochladne na bod mrazu, nebo naopak dospěje k nejlepšímu orgasmu svého života a zatouží po přídavku, za kterým stojí subprostor, nebo také hyperprostor. A teď sci-fi stranou!

Když jste v subprostoru, můžete se cítit odpojeni od sebe samých. Někteří tento stav popisují jako létání nebo zážitek mimo tělo. Hyperprostor se u každého projevuje jinak a může se lišit. Jedno je ale jasné. Způsobuje ho směs hormonů. Když se totiž dostanete do submisivní, podřízené role, nervový systém zareaguje na stres a představí zajímavé menu. Kdo nebo co je jeho součástí? Bičíky do ruky, pánové!

Mocné endorfiny

Můžete spojovat endorfiny s cvičením, to je v pořádku. Skutečně vyvolávají pocit euforie a sníženého vnímání bolesti, a to například i během chirurgického zákroku. Jen si to představte. Plácačka na jejím pozadí rajtuje sem a tam, a milenka se nesvíjí v bolestech. Sláva endorfinům!

Působivé enkefaliny

Mezi další endogenní opioidy, které snižují bolest a zároveň jsou vylučovány v centrálním a periferním nervovém systému, patří enkefaliny. I ony přispívají k dosažení milostné nirvány.

Život udržující adrenalin

Adrenalin většina lidí spojuje se stresem. Ovšem má to háček. Vaše tělo nevidí žádný rozdíl mezi bičováním nebo útěkem před rozzuřeným medvědem. To první je akorát o trochu příjemnější.

Ochranný kortizol

Dalším hormonem, který se objevuje během BDSM praktik, je kortizol vylučovaný nadledvinami. K čemu je dobrý? Pomáhá předcházet poškození tkání v důsledku zánětu. Takže ano, i on se neposlušné školačce, která musí být potrestaná za drzost, hodí.

Slastný dopamin

Dopamin je hormon spojený s potěšením. Jeho hladina se zvyšuje, když očekáváte odměnu, která může mít sexuální povahu. Tento hormon se také uvolňuje, když zažíváte určité typy bolesti. To vysvětluje, proč si v BDSM tolik lidí neskutečně libuje. Suma sumárum, uvedené hormony jsou natolik silné, že vytvářejí pozitivní pocity, snižují bolest a vedou k rozkoši, takže je můžete považovat za osobní značku morfinu.

Stupňování vzrušení a očekávání? Nejlepší strategie!

Neočekávaný pokles výše uvedených pozitivních účinků nastává v případě, kdy se hra s bičíkem nebo plácačkou zastaví a tělo přestane všechny tyhle hormony, které organismus dělají imunní i méně citlivý, produkovat. Proto je dobré intenzitu vjemů zvyšovat postupně, tedy tak, aby hladina endorfinů a dalších látek, které prohlubují rozkoš, mohla pozvolně stoupat. Takže ne, abyste se na milenku vrhli jako stádo volů. Berte to spíš za poslání.

Co vám ve škole určitě neřekli

V židovsko-křesťanských kulturách vždy platilo, že primárním účelem bičování je tělesný trest. Přibližně v letech 1650 až 1800 však začali lékaři tuto techniku předepisovat jako léčbu letargie. Věřili totiž, že bití obecně aktivuje smysly a dokonce působí jako léčebný prostředek při mužské impotenci. Není ale zlato, co se třpytí. Je třeba dodržovat určitá pravidla.

Pokud bičíky, plácačky a důtky zařadíte do svého milostného života, vyhněte partiím, kde krevní cévy prostupují až k samému povrchu těla. Jedná se tedy o krk, vnitřní stranu zápěstí, podpaží, jemnou pokožku kotníků, třísel a kolenní a loketní ohbí. Jakékoli, byť i něžné údery na tyto zóny mohou být nebezpečné.

A co na to vaše milenka? Dělá jí dobře, když dostane na holou?

Autor: Adam

Loading...
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Buďte obezřetní, dnes už vás může zabít cokoliv! Kdy můžete zemřít na orální sex?

Squirting. Vědci zase zkoumali složení tekutiny. Snesete pravdu?

Loading...
Send this to a friend