Je doopravdy možné, aby byl váš penis skutečně větší? Existuje údajně hned několik metod! Fungují stoprocentně?

Stovky let je velký penis spojován s mužností, takže se není co divit, že spousty mužů pátrají po informacích, jak si aspoň trochu pomoci. Které fígle údajně zabírají a se kterými naopak jen ztratíte čas?

Penis

Malý penis pro mnoho mužů znamená potupu, rozpaky a stres. Ovšem v podstatě i ti, kteří si nemají na co stěžovat, věří, že „čím větší, tím lepší“. Není to tak docela pravda. Podle nesčetných anket ženy za ideální délku v erekci považují penis dlouhý 16 až 17 centimetrů. Všechno nad tuto hranici je nadstandard, který si ne všechny chtějí dopřát. Pokud je vám jejich mínění jedno a sami od sebe prahnete po něčem větším a macatějším, nechte se kousnout jedovatým hadem, jako se to dělalo dřív. Existuje několik jiných, účinnějších a osvědčenějších metod, které vás dovedou k vysněnému cíli.

Pilulky a krémy

Internet je plný bannerových reklam a vyskakovacích oken, které inzerují pilulky a pleťové vody pro zvětšení a rozšíření penisu. Často obsahují bylinky, hormony, minerály a vitaminy, ale u žádného z produktů výsledek nikdy nebyl jednoznačně prokázán. Některé pilulky byly dokonce vyšetřovány Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv, což je vládní agentura Spojených států amerických. Tato instituce potvrdila, že některé z bobulí obsahují skryté chemikálie a drogy. Navíc doopravdy nefungují, ani kdyby jim požehnal Dalajláma.

Jelqing

Jelquing je cvičení, jakási masáž penisu založená na pohybu rukou, která tlačí krev od základny penisu k jeho špičce. Když se prý dostatečně zatahuje předkožka, funguje to. Nebo aspoň na 50 procent. Urologové se totiž stále nemohou shodnout, zda tuto techniku doporučovat či nikoli. Mnoho jedinců ji totiž provádí špatně.

Vakuové pumpy

Vakuové pumpy se často používají k léčbě erektilní dysfunkcí, protože se krevní tělíska plní větším objemem krve, což způsobuje bobtnání penisu. Někteří muži se snaží vakuum primárně používat právě ke zvětšení, nicméně dlouhodobé praktikování může vést k poškození elastické tkáně penisu a méně pevné erekci. Ačkoli vakuová pumpa může v jisté chvíli vytvořit iluzi většího pyje, výsledky nejsou trvalé.

Krevní plazma

V posledních letech se výzkumníci na Fakultě lékařské fakulty Univerzity Kalifornie zabývali krevní plazmou a zvětšováním penisu. Úspěch injekcí vedl k tomu, že kosmetický průmysl přijal použití plazmy pro různé specializované kosmetické ošetření od prsou po penisy. Zjednodušeně řečeno, postup zahrnuje vytáhnutí krve z paže. S pomocí odstředivky dochází k oddělení krevních destiček. Tyto destičky si myslí, že tělo bylo zraněno, a tak uvolňují růstové faktory, které se následně vpichují do penisu malou jehlou. Jedni říkají, že to funguje, druzí tuto metodu pomlouvají. Opět je to tedy 50:50.

Injekce kyseliny hyaluronové

Podle jisté studie, jíž se zúčastnilo 83 pacientů, kterým byl zvětšován penis díky kyselině hyaluronové, kyselina uhodila hřebíček na hlavičku. 1,8 až 3,6 centimetru navíc. Tak přesně tohle jsou ta čísla, která z experimentu vzešla. Je však zapotřebí dalších testů.

Erekční kroužky

Erekční kroužky z erotického obchodu jsou sexuální hračky, které zabraňují tomu, aby krev opustila penis, což vede k silnější erekci. Někteří muži si myslí, že díky tomu je jejich penis větší, delší nebo silnější. Dočasně tomu tak možná je, ale každá pohádka jednou skončí.

Chirurgická intervence

Korekční chirurgie mužských pohlavních orgánů se stává stále oblíbenějším požadavkem pacientů, ale očitých výpovědí je tak nějak pomálu. Čím to asi bude? Radši nepátrat. Za nejšetrnější metodu se přitom považuje liposukce. V podstatě jde o to, že lékař odsaje tuk, který obklopuje kořen penisu. Mužství se tak opticky zvětší a je delší v klidovém stavu i při erekci, přestože v podstatě k žádnému prodloužení nedošlo. Vypadá to krásně, ale i tahle obloha není slunečná napořád.

Obecně se chirurgické zákroky považují za riskantní, výsledek prodloužení o jeden až tři centimetry bývá pouze optického charakteru. To ale neplatí v případě penilních implantátů, na kterých si ujíždí pacienti převážně v zahraničí. U nás v Česku už se zavádí taky, i když pouze pro vybrané. V závislosti na variantě (protéza může být nafukovací i nenafukovací) zákrok přijde asi na 275 tisíc korun. A jak to pak vypadá „doma“? Po implantaci penilní protézy zaznamenaly některé páry nespokojenost s obvodem i délkou penisu. No, není všechno zlato, co se třpytí.

A co vy, jste spokojeni s délkou a obvodem svého penisu?

Autor: Merlin

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Vaginální sekrety a jejich barvy, vůně a struktura. Před jakým klínem utíkat a kdy? Poučte se pánové!

Sex ve sprše nebo ve stoje ženám nevyhovuje. O co dalšího v sexu ženy nestojí? Má to logický důvod! A která pozice je nej?

Loading...
Send this to a friend