Inteligentní kondom, který odhaluje přednosti i slabosti. Máte ho zapotřebí?

Posedlost kontrolovat své životy má nové jméno! Přivítejte nano čip a senzory, které vás uklidní nebo naopak vykolejí. Jak jste na tom v posteli? Nepočítejte, nechte se změřit.

Hlouběji, dál, víc a razantněji! Jasně, že sex je i o výkonech. Však někteří jsou zaznamenáváním podobných údajů přímo posedlí. Těm před lety nahrál třeba erekční kroužek Sex Counter, který měřil počet kopulačních pohybů či počet spálených kalorií (údaj vycházející z průměrné hodnoty součtu tvrdších a normálních zásunů).

Velký špion v akci. Zdroj: British Condoms

Ještě dvakrát a máme rekord, zlato!

S jeho pomocí jste si taky mohli odklepnout, jak vám pohlavní styk trval dlouho. A případně si pogratulovat či vynadat. Věcička se tehdy prodávala za pár šupů, ale kdo nechtěl investovat ani těch pár mincí, mohl si o něco později stáhnout nějakou apku.

Třeba taková Pokin’ zaznamenává čas, hlasitost a intenzitu sexuálního aktu, přičemž automaticky odeslaná data se anonymně shromažďují na webových stránkách. Tam se pak můžete poměřit s ostatními. (Když teda aplikace zrovna funguje – uživatelé moc nadšení nejsou.) Ale teď je tu něco, co může trumfnout všechno dosud známé. Tím je i.Con Smart Condom. Odhalí právě on (s přesností) vaše intimní statistiky?

Nasadíme, uvidíme

I když název přivádí na myšlenku, že se jedná o prezervativ, je to ve skutečnosti kroužek. Ten si nasadíte na přirození a doplníte ho libovolně vybraným kondomem.

Chytrá hračka pak sbírá údaje o počtu přírazů, rychlosti, délce pohlavního styku i počtu vystřídaných poloh. Taky kalorie jsou dnes již samozřejmostí, což se ale nedá tvrdit například o průměrné teplotě kůže. I když zrovna tohle není informace, bez které byste nemohli žít, předpokládáme, že vaši milenku by to zajímat mohlo. No a co s novými údaji?

Inovace versus demolice

Kroužek komunikuje přes Bluetooth s iPhonem, telefon zase s příslušnou aplikací v App Store. Údaje se pak dají porovnávat s uživateli po celém světě, je tu i možnost sdílení na sociálních sítích, pokud je vaše touha chlubit se neúnosná.

Škoda, že kroužek hned nezaznamená, jestli někdo nemá kapavku či syfilis, ačkoli… Třeba se ještě vedoucí inženýr i.Con’s Adam Leverson chytí za nos – mohla by být sranda. Taky by nebylo od věci vědět, jestli to drahou polovičku baví. Co třeba vycházet z řeči jejího těla? Taková funkce by se možná hodila o dost víc než počet přírazů. Ale asi věc názoru. Zbývá informace, kolik za to.

V ceně jednoho průměrného mejdanu

Zatím si připravte v přepočtu bezmála dva tisíce korun a vyčkávejte na zahájení prodeje přes e-shop. Podle dostupných informací se dočkáte ještě letos. Do té doby trochu popřemýšlejte.

I když se firma dušuje, že veškerá data zůstanou v anonymitě, již teď odpůrci kroužku varují, že nikdy nevíte, kdo sesbírané informace použije a k jakému účelu. Pořízení kondomu (kroužku) je tudíž trochu diskutabilní. Mimochodem, víte, jak se dá nejlépe lhát o své sexuální zdatnosti? V případě potřeby zvolte staromódní způsob: nákupy oblečení, kosmetiky a parfémů, a pak taky prachy a prachy. To by jí mělo stačit.

Tak co vy na to?

Autor: Adam

Loading...
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Praktické desatero nasazování kondomů. Hodně lidí je mimo!

8 věcí, které se dají dělat s kondomem. Fičák!

Loading...
Send this to a friend