Co sníte, má vliv na váš sexuální výkon! Co před sexem raději nevkládat do úst? Tyhle potraviny si odpusťte, pokud chystáte žhavý sex

Plánujete vášnivou noc? Tak to si dejte pozor na to, co krátce před vypuknutím akce sníte! Které potraviny nepřejí lásce a sexu? Tohle vás asi vykolejí!

sex a co před ním nejíst

Přijměte fakt, že to, co vložíte do úst, má vliv na to, co předvedete v ložnici. Tušíte, čemu byste se měli vyhnout?

U Čechů oblíbené červené maso

Pochopitelně, že láska prochází žaludkem, jenže v případě steaků je konzumace červeného masa trochu kontraproduktivní. Zatěžuje trávicí systém, a tím přispívá k letargii a únavě. Skvělá večeře tedy může znamenat, že nepřečkáte předehru a skončíte u rozepínání podprsenky. Nebo že si sex nebudete chtít užít víc než několik minut. Jindy si však červené maso s klidným svědomím dopřejte. Výživoví odborníci za optimální příjem považují dvě porce týdně. Má slušný obsah vitaminu B12, zinku a železa.

Syrová nebo vařená brokolice

Brokolice je bohatá na vitaminy C, E, B1, B2 B9, minerální látky (především draslík, vápník, fosfor a síru) i vlákninu. Není tedy pochyb o tom, že pro lidské zdraví dělá mnoho dobrého, nicméně nafukuje a způsobuje plynatost. Když jí to ale odpustíte, můžete těžit aspoň z přísunu antioxidantů.

Sýr jako drobné pohoštění?

Ano, i o sýrech se říká, že zabíjejí libido. Obsahují totiž enzym, který převádí testosteron na estrogen, takže není vhodné přikusovat je ke skleničce vína. Výjimku tvoří pouze sýr dosti vyzrálý. V něm se totiž ukrývá látka zvaná histamin, kterou najdete také v přezrálých banánech. Ta vášeň naopak trochu křísí.

Není však vyloučeno, že osoby s citlivějším trávením začnou v žaludku produkovat více hlenu, což může opět spustit nelichotivou reakci – větry. Jestli ale máte z předchozích situací vypozorováno, že je to v pohodě, nebojte se vyzrálé sýry považovat za svoji tajnou zbraň.

(Mátová) žvýkačka

Nevábný dech je častým problémem. Proto pravidelně saháte po žvýkačce a maskujete následky kouření, oběda nebo oblíbeného šálku kávy. K osvěžení úst je to fajn, nicméně před sexem se žvýkací gumy radši vzdejte. Žvýkání totiž vede k nadýmání. Břicho si myslí, že se chystáte dopřát mu potravu, takže uvolní žaludeční enzymy používané k trávení. Výsledkem mohou být větry.

O mátě je navíc známo, že navzdory svým léčivým účinkům potlačuje produkci testosteronu, čímž snižuje libido. A to se o ní Shakespeare zmiňuje, tedy společně s levandulí a rozmarýnou, jako o povzbuzujícím prostředku pro kavalíry středního věku.

Lékořice – nástraha podzimních a vánočních jarmarků

I když asi není pravděpodobné, že si před sexem budete chtít dopřát takovou tu sladkou černou tyčinku, buďte v pozoru. Během období jarmarků, kdy se stánky s cukrovinkami prohýbají pod tíhou sladkostí, se docela snadno může stát, že vám dá milá ochutnat. Lékořice však podle studie, jejíž výsledky publikoval časopis New England Journal of Medicine, varuje, že k okamžitému poklesu libida může po pozření lékořice dojít jak u mužů, tak u žen. Tak aby vás taková tyčinka za pár korun nestála žhavou noc!

A po čem se nemůžete milovat vy? Podělte se s námi o osobní tipy.:)

Autor: Adam

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Porno terminologie – odteď budete rozumět všemu!

Jak často mají ženy orgasmus? Je to mnohem méně, než si myslíte! Malý návod, jak zvednout statistická čísla a zlepšit realitu

Send this to a friend

...