10 nejpodivnějších míst, na kterých můžete mít sex. Zkuste, dokud ještě není sníh a mráz! Možná se jen pobavíte, kde všude to ještě jde

Prožíváte při sexu v ložnici nudu k uzoufání? Milování na kuchyňské lince nebo na balkóně vám na vzrušení také moc nepřidává? Ani soulož v lese nebo v parku vám nepřišel dostatečně weird? Pak budete muset vyzkoušet podivnější místa. Která?

podivná místa pro sex

1. Spojení života a smrti? Sex na hřbitově

Jistě, hřbitov je pietním místem, na kterém bychom si měli chovat slušně. Vám by se ostatně také moc nevonělo, kdyby si to nějaký páreček rozdával na hrobě vaší praprababičky, ale… Pokud chcete vyzkoušet pohlavní styk na nějakém hodně divném místě, právě místo posledního odpočinku je proto jako dělané. A navíc máte jistotu, že vás tam nikdo nebude v noci rušit. Nedáte-li si přitom pozor a vaše partnerka otěhotní, nový život vznikne v hájenství mrtvých. Jaký paradox!

2. Že nejde dohromady milování a četba?

V knihovně musíte být především potichu. Pokud se tedy vás protějšek při sexu nedokáže ubránit hlasitým vzdechům, raději to tu ani nezkoušejte. Knihovna je vůbec pro pohlavní akt podivným místem, na druhou stranu, přináší i jisté výhody. Vletíte-li na to např. ve správném oddělení, lze z police při nudném průběhu vytáhnout Kámasútru a rovnou se něco přiučit. A navíc se někdy může hodit i kniha Erektilní dysfunkce a jejich léčba.

3. Vylezte na střechu, budete blíže stvořiteli

Sex na střeše snoubí vyplavování testosteronu s adrenalinem, spojuje totiž vzrušení s nebezpečím. Samozřejmě se ale hodí plošší střecha, protože čím větší strmost, tím větší existuje naděje, že se z větší blízkosti stvořiteli dostanete přímo k němu. Každopádně, noční milování na střeše 50ti patrového domu může být opravdu jedinečným zážitkem, na který budete dlouho vzpomínat.

4. Chcete dostat rozhřešení při páchání hříchu?

Pánbůh prý stvořil muže a ženy vybavené pohlavními orgány, ale z nějakého důvodu nechce, aby je příliš používali. Panna Maria je ostatně nepotřebovala ani k početí. Pokud se vám zdá představa nebe příliš nudná, a chtěli byste po smrti raději do pekla, vydejte se sexovat do kostela. Takovým pěkným místem může být např. zpovědnice. Na druhou stranu, přítomnost zpovídajícího kněze ve vedlejší kabince není příliš vhodná, nežádáte-li tedy rovnou za svůj bohapustý čin rozhřešení.

5. Pobyt v nemocnici může přinést i vzrušení

Nemocnice je specifickým místem, které většina lidí příliš nemiluje. Ostatně vzpomínky na operaci  žaludku, nadvakrát zlomené ruky anebo dokonce na jídlo z nemocniční kantýny nejsou něčím, k čemu by se pacienti rádi vraceli. I díky tomu je nemocnice perfektním místem pro netradiční sex. Jen si dejte pozor, kde budete své hrátky provozovat. Na oddělení pohlavně přenosných nemocí totiž zřejmě nebude panovat ta správná atmosféra.

6. Běžte si zasouložit do divadla

Elegantně vymódění se můžete vydat provozovat sex na místo, které k tomu není právě dvakrát předurčeno. Ať už si ale zvolíte jakékoli místo, např. balkón nebo toaletu, dejte si pozor, aby vás nenačapali. Takové představení by se totiž přihlížejícím asi nelíbilo. Pokud tedy zrovna nenavštívíte hru typu Monology vagíny.

7. Sex ve volné přírodě? A co takhle mezi klece do ZOO

Další místo, které není právě stvořené pro erotické hrátky, a proto může být pro leckoho lákavé. I zoologická zahrada má však určitá úskalí. Například sex v oddělní slonů nedoporučujeme, protože by nejeden muž by mohl být lehce konsternován velikostí pohlavního údu samčích zástupců těchto tlustokožců.

8. Mobilní toaleta je nestabilní místo

Sex na veřejném záchodku dnes není ničím neobvyklým. Minimálně se jím na internetových diskuzích chlubí řada lidí. Už jste to ale dělali na mobilní toaletě? Faktem je, že tento prostor se pro sex příliš nehodí, minimálně ne pro ten divoký. Na rozdíl od klasického WC by totiž mobilní zařízení mohlo brzy změnit polohu, a to z vertikální na horizontální. Pokud vám tohle místo stále nepřipadá dostatečně šílené, můžete zvolit „TOIku” v průběhu třetího dne rockového festivalu nebo na právě končící techno party.

9. Vrhněte se na to na skále

Pokud jsme u sexu na střeše psali o adrenalinu, pohlavní styk na skále je ještě o něco vyšší level. Nemusíte se přitom ani vydávat na samotný vrchol, ale opravdoví dobrodruzi mohou zkusit zavěsit  hamaku nad prázdný prostor a vletět na to v ní. Tuto šílenost ale opravdu nezkoušejte. Ono by to také mohla být poslední věc, kterou v životě uděláte, i když byste si před smrtí užili své.

10. Kam se mohou vydat milovníci, kteří milují horory?

I milovníci hororů si mohou najít své místečko lásky. Pokud se rádi bojíte, a zároveň vám nedá spát sex na podivných místech, vyrazte na pouť do domu hrůzy. Jenom si dejte pozor, aby největším hororem nebyly samotné atrakce, ale váš výkon. Takovou strašidelnou jízdu by vám asi partnerka odpustila jen těžko. A potom by se v dům hrůzy mohlo proměnit vaše společné hnízdo.

Upozornění: redakce nebere žádnou odpovědnost za vaše činy a skutky 🙂

Autor: Petr81

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Víme, kdy si děláte dobře! Pornostatistiky nelžou!

Obřízka, házení dětí, vytržení srdce: Jaké jsou nejděsivější náboženské rituály světa? Mnohé z nich jsou provozovány ještě dnes!

Send this to a friend